Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igénytelen anyóssal mit tudok...

Igénytelen anyóssal mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Párommal és az anyósommal élünk egy lakásban. Éppen most várjuk a pici babánkat. Sajnos az anyósommal viszont nem tudunk mit kezdeni. Házimunkát abszolút nem végez. Ha netán eszébe jut mosni, mert a szobájában a szétdobált ruháktól már lépni nem tud, akkor is csak a sajátját mossa ki. Wc után egész egyszerűen nem mos kezet /pedig rászólunk/, utána a hűtőben turkál, nyúl mindenhez. Ez már alapból visszataszító, de még tejérzékeny is, ennek ellenére ugyanúgy fogyasztja, ami egyet jelent azzal h sokszor összefssa a wc-t is. Az, hogy napokig ugyanaz van rajta, már a legkisebb baj. Az inkább, hogy a tusfürdőjén ül a por a fürdőnben. Munka után az első dolga kaját szedni, amit bevisz az ágyba, eszik és alszik. Zuhany nyista, ahogy reggel sem. A koszos edényekkel alszik egy ágyban, van, hogy hetek után hozza ki a mosogatóba. Persze elmosni már derogál neki. Meg lett kérve, hogy mossa el, mert én hánytam a szagától...simán közölte, hogy nem mossa és bement dögleni. Most még lázas beteg is, de a kézmosás, se másféle higiéniai dolog nem működik nála. Sokszor beszéltünk vele, párom már a hangját is felemelte, de mindig azt kapjuk h azt csinál, amit akar.

Kezdem azt hinni, hogy víziszonya van. Se nem használja, inni se nagyon issza, max éjjel. Ha bor folyna a csapból, biztos értékelné.

Hónapok után jutott el odáig, hogy a sok "ugatás" eredményeképpen legalább a lakásban nem gyújt rá.

Elköltözni egyelőre sajnos nincs lehetőségünk, de mindenképp el szeretnénk. Az a helyzet, hogy már nagy a pocakom és nemigen tudom sokáig csinálni az állandó csuszkolást. Párom sokat segít, pedig rengeteget dolgozik. Előre félek, mi lesz, mikor elmegy anyósom nyugdíjba én pedig itthon leszek a picivel. Lassan ott tartok, ha ez nem változik, a kezébe sem veheti majd.


Köszi :)


2017. dec. 22. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
94%
Hogy alakult ki ez a helyzet? Es minek vallaltok gyereket, ha meg egy alapveto tiszta kornyezetet sem tudtok neki biztositani?
2017. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
93%
Nem élnék együtt vele. A történet az elején lett elszúrva.
2017. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
94%
Anyós nyakára gyereket szülni, kitúrni a saját lakásából. Remélem egy kis eszet kértél Karácsonyra.
2017. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 A kérdező kommentje:
Látom a lényeget sikerült megfogni. A fő probléma az, hogy anyósom maga után nem takarít. A szobájából alig mozdul ki. Mióta itthon vagyok a pocakom miatt, azóta csinálja ezt a nagy semmit.
2017. dec. 22. 10:04
 5/94 anonim ***** válasza:
95%
"Látom a lényeget sikerült megfogni." - bizony Kérdező, az anyós a saját lakásában azt csinál / azt nem csinál amit csak akar.
2017. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
91%

Igen a lényeg tényleg az, hogy miért kell más nyakára szülni, jol látod! ;)


Az ö háza, ha nem tetszik, költözzetek el.... ja hogy arra neü telik, de gyereket csinálni ész nélkül a semmire nagyon megy...

2017. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
91%
Nem mozdul ki, mert talán ott a kis vackában van csak privát szférája? Arra nem gondolsz, hogy ő talán nem erre vágyott, hogy a kis otthonát a felnőtt fiával, annak barátnőjévek és egy babával ossza meg,?
2017. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 A kérdező kommentje:
Gyerekek, most komolyan még én vagyok a hülye? Ő jött el hozzám személyesen anno, hogy költözzek ide, ha szeretnék. Az unokának is nagyon örül. Azért nem tudunk hirtelen elköltözni, ugyanis ő nem keres annyit, hogy itt tudjuk hagyni és a lakáshitelt is mi fizetjük a rezsivel együtt! Főzünk rá, vásárolunk, ruházzuk. Albérletet a hitel mellé vagy 2 hitelt viszont nem tudunk bevállalni, hogy mi is elmehessünk és neki is be legyen mindene fizetve. De én vagyok a mumus.
2017. dec. 22. 10:15
 9/94 anonim ***** válasza:
23%
Igényesen feldarabolni kisbaltával. Szívesen.
2017. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
91%
Igen, most komolyan te vagy a hülye. Egy koszos, igénytelen lakásba vállaltál gyereket olyan körülmények között, ami nem méltó hozzá! Eltartjátok anyósodat (aki nyilván korábban is megélt, amikor te még a színen sem voltál), ahelyett, hogy a saját életeteket alapoznátok. Könyörögtök neki, hogy takarítson, ahelyett, hogy elvárnátok tőle, hogy szociálisan alkalmazkodjon a helyzethez. Szerinted ki a hülye? A szomszéd? már bocs...
2017. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!