Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek anyossal?

Mit tennétek anyossal?

Figyelt kérdés

Anyósom teljesen részt vett a kisfiammal kapcsolatos teendőkben,minden este,naponta többször jött,vittem,látta...stb

Nekem mar akkor nem tetszett,de parom ragaszkodott hozzá,hogy ott legyen.Aztan azt vettem észre,hogy dirigalni kezdett nekem.Aztan egyszer besokaltam es elmondtam neki a véleményem teljesen beszélgetős értelmes stílusban.

Azota annyit változott a helyzet,hogy nem jon,legalábbis egy darabig lesz ez így szerintem.

Viszont elvárja anyos,hogy menjek a fiammal minden nap es ő es a dedimama is naponta unokazzon.Ha nem megyek be kell számolnom hova megyek mi az hogy nem jovok stb...

Szinte gyomoridegem van mar a helyzettől...

Amit en szívem szerint tennék,hogy heti 1-2 alkalommal vinném Botondot...

Csak felek,ha ujra elmondom neki a nézeteimet akkor sem értené meg.

Ti mit tennétek?


2017. aug. 26. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Megmondod, hogy nem, és ennyi.

Téma lezárva, a férjed meg szedje össze a tökeit, én nem tűrném, hogy mindenben az anyjának adjon igazat.

2017. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Könyörgöm, felnőtt nő vagy, akinek ráadásul már gyereke is van. Mondd meg, hogy nem akarsz menni, meg nem kényszeríthet semmire, amit te nem akarsz. Beszámolnod meg pláne nem kell, ezt nem is értem :D

Nem kell neki magyarázkodni, azt meg tojd le, hogy mit ért meg és mit nem. A párod meg költözzön vissza az anyjához, ha ilyen töketlen.

Legyél határozott, nem mindegy, hogy a fiad azt látja, hogy meghúzod magad és mindenkinek aláveted magad, vagy pedig azt, hogy erős és határozott vagy.

2017. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Feleségem annyit mondott hogy elásni jó mélyre.
2017. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek,igazatok van.Csak muszáj megbeszélés nélkül határt huznom,amiből ugyis sértődés lesz,es gonosznak tartanak majd...de ehhez kell folyamodnom mert sajnos,ha az ember a kisujját nyújtja...

Mégegyszer koszi!A sarkamra állok,a piciért,ha másért nem is...

2017. aug. 26. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hadd tartson gonosznak. Addig se lóg a nyakadon. Nem kell tenned semmit, nem parancsol ő neked. A férjednek ideje lenne választani és tököt növeszteni.
2017. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazad van,koszi neked is!Sajnos nem tudunk mindenkinek megfelelni.

A férjem sajnos nagyon anyás,es nem ért meg.En csak annyit szeretnék,hogy ketten neveljük a fiunkat,az ő családja szoruljon egy picit háttérbe.Es,ha a mamanak nincs saját élete,hobbija,akkor ne bennünk találja ezt meg,mert erre rámegy a kapcsolatunk.Ez az oka annak,hogy csökkenteni szeretném a talalkozasokat.

Mert félek,ha most nem valtoztatok,akkor teljesen elromlik minden.

Koszonom!

2017. aug. 27. 07:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól látod a helyzetet: ha most nem állsz ki magadért, nem változik semmi. Ne hagyd, hogy megtörjenek, ne is figyelj rá, mit mondanak.

Sajnos nehéz lesz, ha a férjed az "anyuci pici fia"... De emlékeztesd rá, hogy neked is van saját családod, nehogymár az övé legyen előtérben állandóan. Bármikor megingasz, gondolj a fiadra, milyen példa lenne neki, ha azt látná, hogy te folyton úgy ugrálsz, ahogy ők fütyülnek...

2017. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon Koszonom!Erőt adtál...!
2017. aug. 27. 09:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el heti 2-3x, a többi napon meg vigye a férjed, ha annyira akarja, ha nem akarja, akkor meg állítsa le az anyját.
2017. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Megmondod, hogy nem. És ennyi. Lehet megsértődni, legalább békén hagynak. Felnőtt vagy, ráadásul anya is. Ne hagyd, hogy ugráltassanak. Úgy neveld a gyereked, ahogy te jónak látod. Arról meg nem kell beszámolnod, hogy mit csinálsz, hova mész. Én még heti 1-2 alkalommal se vinném a gyereket hozzájuk. Ha akarnak vmit, látogassanak meg, persze előtte kérdezzék meg, hogy nektek alkalmas-e az időpont. Állj ki magadért.
2017. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!