Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Illene gyakrabban felhívnom...

Illene gyakrabban felhívnom anyósomat?

Figyelt kérdés

Normális nő, bár az elején azért kóstolgatott, nehezen fogadott el, de most már kedvel.

Sógornőm többször beszél vele telefonon, egy városban laknak, mi meg jóval távolabb. Illene felhívnom?

Én eléggé magamnak való vagyok és nem szeretek telefonon sem beszélgetni, sokszor nincs is miről. Ki hányszor beszél az anyósával, mennyiszer keresi?

Köszi a válaszokat! Sms-t persze küldök neki, ha ünnep van.

N


2017. dec. 25. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod
2017. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja miután feltettem, már akkor rájöttem, hogy hülye kérdés. :D
2017. dec. 25. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Hivd fel neha csak ugy, h mizu. Hatha lesz tema, v hatha kapcsol, es o is gyakrabban hiv.
2017. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem hívom fel, nem hiszem, hogy kéne, de mi közel lakunk, minden hónapban megyünk hozzá s akkor beszélünk pár percet. A saját fia sem hívja fel, pont emiatt. Illetve nem mindenki az a telefonáló típus. A saját rokonaimat (akiket évi egyszer vagy párszor látok, láttam) is évi párszor hívtam/hívom fel csupán, ez nekem a normális. A páromat soha nem hívom fel csak úgy, míg van, aki órákat beszélget vele munkaidőben is. Csak mert a sógornőd csevegősebb, neked még nem kell gyakran beszélned az anyósoddal, természetes, hogy nem akarsz beszélgetni, ha nincs miről vagy ha zavar a telefon (én utálok telefonálni, személyesebben jobb, kizárólag a nagynénémmel telefonálok hosszan, akit évi egyszer látok s ő igényli és sokat köszönhetek neki. s én ropppant verbális típus vagyok, be nem áll a szám. mégsem vagyok telefonálós).
2017. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a fiának kéne keresnie. Ilyenkor megmondhatod a férjednek, hogy adja át az üdvözletedet, vagy hogy kellemes hétvégét kívánsz, ilyesmi.
2017. dec. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
64%
"illendőség"- ből buta és hazug dolog bármit is csinálni.
2017. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam. Nincs nagyon közös témánk, nem vagyunk rosszban, találkozásokkor elvagyunk, de nem érzem olyan közeli kapcsolatnak hogy most hivogassam. Párom szokta, az ő szülője, én meg a saját szüleimet szoktam felhivni. Párom sem szokta az én szüleimet csak úgy felhivni, sose volt ebből gond. Illendosegbol meg ahogy előttem írták álszent és hazug dolog. Csak képmutatás. Ha nincs meg benned az az érzés hogy te márpedig fel szeretnéd hívni kicsit beszélgetni, illendosegbol felesleges.
2017. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!