Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állítsam le az anyósoma...

Hogyan állítsam le az anyósomat, mikor ilyen hülyeségekkel jön?

Figyelt kérdés
Az anyósom folyamatosan jön nekem azzal, hogy az az egészséges, ha a gyerekek minél többet betegek gyerekkorukban, mert annál egészségesebbek lesznek felnőttkorukra. És ezt kb. minden találkozásunkkor elmondja, meg azt is, hogy van, ahol még direkt piszkot is etetnek a gyerekkel, hogy minél több kórokozóval találkozzon. Ez az egész onnan ered, hogy mikor két éve először készültek meglátogatni a kislányomat, megkértem őket, hogy csak akkor jöjjenek el, ha tényleg mindenki egészséges, mert nem szeretném, ha az alig két hetes korababám megbetegedne az influenzajárvány közepén. Hogyan állíthatnám le? Esetleg nem tudtok valami értelmes cikket erre vonatkozóan, amit megmutathatnék neki?

2017. szept. 24. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Mázli, hogy a korababa kéthetesen már otthon volt.. ha érted, mire célzok.
2017. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem az az egészséges, ha minél többet beteg, hanem, ha találkozik úgy sok mindennel, hogy már fel van készülve az immunrendszere. A koraszülöttnek nincs felkészülve az immunrendszere, ezért rá igenis nagyon vigyázni kell. Az se jó, ha egy kétévest elzárva nevelünk a világtól, nehogy elkapjon valamit. Pl. nem engedik homokozni a játszótéren, nehogy piszkos legyen, vagy valamit összeszedjen. De ha beteg valaki, terheshez és kisgyerekhez ne menjen.
2017. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ezt elírtam... alig 2 hete voltunk otthon a babámmal, mikor mondták, hogy jönnének látogatóba. Előtte 4et voltunk a kórházban :S
2017. szept. 24. 13:44
 4/22 anonim ***** válasza:
33%

Igaza van, régen feleennyi allergiás sem volt, mint most, mikor minden fertőtlenítve, kutya-macska ne legyen gyerek közelében, jaj, moss kezet mindig, stb...


Mi és a szüleink is a földeken nőttek fel, állatok közelében, és zömüknek semmi baja, most meg minden második gyerek beteges, kismillió szarra allergiás.

2017. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
A gyereked már több, mint két éves, ne neveld burokban, az oviban úgyis minden hülyeséget összeszed...
2017. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De első, ez szőrszálhasogatás, ha nem a kérdésre válaszolsz, csak kötekedsz, azt légyszíves tedd azt máshol. Nem féltem agyon a gyerekem, nincs elzárva semmitől, ennek ellenére szerencsére ritkán beteg, akkor is gyorsan kiheveri.
2017. szept. 24. 13:50
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem teljesen hülyeség, amit anyósod mond, de azért erősen el van túlozva a dolog. Egy csecsemőt, főleg egy koraszülöttet jó, ha távol tartod a beteg rokonoktól, de később, ahogy fejlődik tényleg jó neki, ha minél több kórokozóval találkozik (találkozik velük, nem megbetegszik!). Nyilván nem kell direkt a játszótéri homokot megetetni a gyerekkel, de semmi baja nem lesz, ha néha a szájába vesz majd dolgokat. Ettől fejlődik az immunrendszere majd, de ez egyelőre a te kisbabádra még nem vonatkozik.
2017. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
De csinál is valamit, eteti kosszal a gyereket, megy hozzátok fertőtő betegséggel? Ha csak dumál, akkor nagyon egyszerű: egyik füleden be, a másikon ki.
2017. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Ne állítsd le, mondja csak, kit érdekel, az enyém folyton hülyeségeket beszél, úgysem tudnám meggyőzni.
2017. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
#8 vagyok, bocs, nem olvastam el rendesen a leírást. Ha 2 éves a gyereked, akkor már rá is vonatkozik, amit írtam.
2017. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!