Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem bírom elviselni az...

Ha nem bírom elviselni az anyósomat és az apósomat, akkor miért lenne baj, hogy kevesebbet látják a babát, mint a saját szüleim?

Figyelt kérdés
Elegem van belőlük már régóta. Csak kavarni és elégedetlenkedni tudnak. Mindent elvárnak tőlünk, ők semmit se viszonoznak. Hálistennek a Férjem most már nem is segít nekik annyit mint régebben. Én most otthon vagyok a kisbabánkkal. A szüleim gyakran jönnek, sokszor akkor, ha nappal van, és egyedül lennék. Anyósék ezt sérelmezik, de én nem akarom, hogy gyakran jöjjenek.
2017. júl. 7. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném, hogy baj. Nem csak a kisbaba lakik tt, hanem a szülei, akikhez alkalmazkodni kell. Az egyik oldalon tudnak, a másik oldalon nem, vagy nem is akarnak. Ennek pedig vannak következményei.
2017. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

"Mindent elvárnak tőlünk, ők semmit se viszonoznak." -és mi volna az a minden?

"Hálistennek a Férjem most már nem is segít nekik annyit mint régebben."- Szóval örülsz annak, hogy a férjed eltávolodik a szüleitől. Undorító vagy, ráadásul írni se tudsz rendesen.

"Én most otthon vagyok a kisbabánkkal. A szüleim gyakran jönnek, sokszor akkor, ha nappal van, és egyedül lennék." - Maradjunk annyiban, hogy a szüleid előszeretettel raknak mindent a segged alá, és sérelemnek veszed, hogy anyóséknak más a felfogásuk. "Anyósék ezt sérelmezik, de én nem akarom, hogy gyakran jöjjenek." - Mit sérelmeznek? Inkább sértésnek veszik. Tanulj meg rendesen magyarul és utána rinyálj. Ja te elvárod a férjedtől, hogy ne lássa vendégül a szüleit, de a te szüleid képét pedig viselje el. Szánalmas vagy.

2017. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan ez a helyzet nálunk is, én közöltem velük hogy itt nem látom őket szívesen. A feleségem viheti hozzájuk a babát amikor akarja, de a házunkba többet nem teszi be a lábát az a rosszindulatú ember.

Kinek mennyi a tűrőképessége. Nekem ennyi volt. Mi is segítettünk látástól-mikulásig, mindig tisztelettel beszéltem velük, mindig ment a szurkálódás. Amikor a fiamat hoztuk haza a kórházból, akkor is mondta a magáét. Elcseszte azt az egyébként szép napot. Na onnantól már nem jöhetnek és töredékannyit láthatják a fiunkat, mint szerették volna. Akkor meg kellett volna adni visszafelé is a tiszteletet, nem játszani a mindenkinél okosabb nagyasszonyt. Szar ügy.

Sokan csak a következményekből értenek.

2017. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

"Anyósék ezt sérelmezik, de én nem akarom, hogy gyakran jöjjenek."



Ééééés? Az ilyeneket sosem értettem minek írkálnak ide! :D

2017. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Ugyanazt fogod majd visszakapni a gyermekeidtől, ahogy te most az ő nagyszüleikkel bánsz.

Erre majd úgy 20 év múlva emlékezz!

2017. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
A baj az, hogy logikátlan, idétlen a hőbörgésed. Te nem bírod őket - ők se téged akarnak látni, hanem a kisbabát. És az meg mindegy ebből a szempontból, hogy hányszor látják a te szüleid. Hál'isten a férjed meg nem segít. Jó hogy hálát tudsz adni az égnek valamiért - még ha egy szemétségért is, mert azt hinnénk, egy elkényeztetett hisztigép vagy.
2017. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező! Azért az furcsa, hogy mindkettőjüket egyformán nem bírod elviselni.

Vagy anyós, vagy após szokott bunkóskodni, de hogy mindkettő egyszerre ugyanolyan volna, azt furcsállom. Benned semmi hiba nincs, és nem is volt? Hogy alakult ez így ki?

2017. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha a vénasszony látni akarja a gyereket, akkor talán tanuljon meg normálisan viselkedni a gyerek anyjával. Én páros lábbal rúgnám ki őket. Akik meg itt vergődnak, hasonló elviselhetetlen anyósok lehetnek. Pfejj!
2017. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
attól mert az ember szülő és felnevelt egy gyereket még nem jelenti azt hogy tökéletes és nem lehet elviselhetetlen. nem értem miért kell ezért a kérdezőt bántani. nekem is volt olyan anyósjelöltem akinél az első volt az utolsó látogatás...
2017. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
EN szultem a gyereket, nem az anyos, a fiaval kozos, nem vele. Ugyh az van amit MI mondunk. Ha az ember nincs otthon akkor az van amit en mondok. Szuljon maganak ha nem tetszik, ostoba venasszony
2017. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!