Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudnám ezt a helyzetet...

Hogy tudnám ezt a helyzetet kezelni, úgy hogy ne essen rosszul senkinek?

Figyelt kérdés

Anyósom nagyon rendes, kedves, és szeret engem.

KB. Hetente megyünk hozzájuk ebédre vagy vacsorára. Sajnos az edények és étkészletek rendszeresen nincsenek jól elmosva, így nekem akárhogyis, de nem esik jól azokból enni, néha már a rosszullét kerülget.

Próbáltam már több mindent, pl. elmosogattam, de ugye egy hét múlvára, mikor megyünk megint, megint koszosak. Vagy éppen próbáltam ezeket a családi látogatásokat a mi lakásunkban letudni, ami neki kényelmesebb is lenne, mert nem kéne annyit sütni-főzni.

Van mosogatógépük is, de nem használja.

Ti hogy oldanátok meg? Férjemnek nem szeretnék panaszkodni semmiképp.


2018. jan. 13. 19:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.


Szoktam egyébként desszertet vinni, meg néha kész ételt is, és akkor azt esszük, így legalább tudom hogy az étel tiszta, csak a tányér nem, amin eszünk.

Néha azzal "bújok ki" az evés alól,hogy a reggeli túlságosan eltelített, így nem vagyok éhes, vagy hogy próbálok kevesebb húst enni, és ekkor csak elmosok egy gyümölcsöt és azt eszem.


Kedves utolsó, én zöld kezet adtam a korábbi hozzászólásodra.

2018. jan. 14. 16:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam tanácsolni, amit valamelyik válaszoló írt. Vigyél dobozban egy kis salátát, műanyag villával, valami ételallergiára hivatkozva. Persze a férjed jó lenne, ha nem buktatna le. Aztán dicsérd meg a főztjét, hogy annyira jól néz ki a rántott hús, hogy mégiscsak ennél belőle egy kicsit, és tedd bele a saját dobozodba. Így bunkó sem voltál, de nem is nyalod le a koszt a tányérjáról. Ha gyerek is van, akkor neki tudsz vinni micimackós tányért, saját evőeszközzel.
2018. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!