Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem akarom, hogy a gyerekek...

Nem akarom, hogy a gyerekek közelébe jöjjön, mennyire kivitelezhető ez?

Figyelt kérdés

Még a hasamban volt a kicsi (a nagy akkor volt 2)mikor a férjem elhunyt, most 2 éves.

Nem volt jó a kapcsolatom soha a férjem szüleivel, soha nem szerettek, folyton fúrtak.

A fiuk halála után is ugyan úgy jöhettek az unokákhoz nem tiltottam, de egyre szemtelenebbek. Akkor jönnek amikor nekik tetszik és ellenem beszél. Én Át mondok ők BÉT.

Most 2,5 év után van egy kapcsolatom amit folyamatosan fúrnak. A gyereket hergeli a párom ellen. És ami undorító az az, hogy az apját hozza fel.

Ma elküldtem őket, hogy lehet menni.

A nagy fiam agyat már teletömte mindennel. Olyanokat mondd néha hogy azt biztos nem egy 4,5 éves rakta össze.

Ez a nagyszülői lathatás tényleg csak havonta 1 nap?

Ha ezt megítélik neki akkor ezt engedem, de többet nem akarok. Vélemény?

Volt már valaki ilyen helyzetben?



2018. márc. 11. 20:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Én ennyit sem engednék

Láttam hogy fordította anyám hugomat előbb apám ellen, majd ellenem

A gyámügy is tud segíteni vagy egy pszichológus minél előbb, kielemzik a gyerekek rajzait is, stb stb én egyből kérnek szakmai véleményt is

Én egy napig nem engedném őket látni a gyerekeket, konkrétan tönkre akarjak tenni az életed, a gyerekeket elvenni tőled

Lehet túlságosan parazok de én az ilyet olyan messzire tartanám magamtól ahogyan csak lehet

2018. márc. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%
Állj a sarkadra. Ne engedd, csak ritkán a találkozást.
2018. márc. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Csak a pásik részről meg ott van a fiúk és tudom, hogyha élne akkor sem vennénk el tőlük.

Még nekem van lelkiismeretfurdallásom.

2018. márc. 12. 09:04
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Menj be a gyámügyre, ott meg tudják mondani a jogokat. De ez így nagyon embertelen. Némely embernek nem tudom mi van a szíve helyén.
2018. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj attól hogy a fiuk sajnos nincs többé azért még nem kell neked is ugy élned mintha már nem lennél és egyedül meghalnod.két gondolom ha két kicsi van nem 5 év van hátra az életedből hogy ki lehessen birni társ nélkül. Nehéz lehet egyedül nevelni két gyereket.valamilyen szinten örülhetnének hogy van férfi aki elfogadja a gyerekeket szereti és lesz apjuk nekik. Sajnálatos dolog amit művelnek és kb 0 intelligenciát tükröz részükről de ha a szép szóból nem értenek drasztius eszközökhöz kell folyamodnod.lehet félnek attól pont hogy már nincs a fiuk a párod szülei lesznek az új nagyszülők majd és sok közük nekik már nem lenne a gyerekekhez.
2018. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerinted a férjed ezeket elnézné az anyjának? Ha igen, akkor mindegy is, de én kétlem. :)
2018. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt csinálta...egyedül kellett volna meghalnom szerinte. Majd lökte a gyerekeknek,hogy én az új fiúmat szeretem és nem őket,meg amiatt fogom őket kidobni stb Anyósomat hamar rendbe raktam és belátta,hogy a kötelező láthatásokkal magával is jól ki fog szúrni mert nagyon szereti a gyerekeket.

Magyarázd szépen el nekik,hogy ha így folytatják akkor vége lesz a jó világnak

2018. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszülői láthatás annyi, amennyit a gyámhivatal megítél, de valóban vagy kéthetente vagy havonta 1-2 óra a szokás. Mondd el a nagyszülőknek, hogy vagy befejezik azt, hogy a gyereket ellened és az új párod ellen hangolják, vagy eltiltod őket tőlük és akkor fordulhatnak a gyámhivatalhoz. Ez utóbbi azt jelenti, hogy amíg az eltiltás kezdetétől ők végigjátsszák azt, hogy kérvényezik a nagyszülői láthatást, átmennek a pszichológiai vizsgálatokon és egyeztetéseken, simán eltelik kb. egy év, amíg egyáltalán nem láthatják az unokájukat. Utána meg szigorúan annyit, amennyit a gyámhatóság megenged. Beszéld meg velük, hogyha ezt nem akarják maguknak, akkor megegyeztek abban, hogy pontosan mikor, mennyi időre vihetik el a gyerekeket és hogy mik a tabutémák. (Nem arról van szó, hogy nem beszélhetnek az édesapáról, hanem nem hergelhetnek a nevelőapa ellen, sőt!)
2018. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%

#4, te komolyan gondolod, hogy szeretik a gyerekeket????

Gyámhivatal, vagy ügyvéd- legyél már anya, ne engedd rongálni a kicsik lelkivilágát.

Be nem jelentett látogatásról meg szó se essék!

2018. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!