Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós beszólt egy szál cigi...

Anyós beszólt egy szál cigi miatt, mire én visszaszóltam. Vélemény?

Figyelt kérdés

Anyósjelölt csak, nagyon aranyos egyébként, jól kijövünk, de történt egy eset.

Elmentünk párommal bulizni és vettünk egy doboz cigit a buli alkalmából. Nem dohányzunk egyébként, mert sportolunk, meg amúgy sem szeretjük a cigit, de ha nagy ritkán elmegyünk bulizni, mondjuk 2-3 havonta egyszer, akkor ott pár szálat társasággal elszívunk.


Megmaradt sok a cigiből és mi mentünk át anyósjelölthöz ebédre. Előtte szívtam egyet a maradékból és megérezték rajtam a szagot. Megkérdezték, hogy én dohányoztam-e. Mondtam, hogy most igen, mert maradt a buliról. Óriási patáliát csaptak, hogy ezt hogy képzelem, mennyire egészségtelen, nincs eszem, csalódtak bennem, ilyenek.


Oké, gondoltam, majd lecseng. Aztán egész ebéd alatt csak-csak beszólogattak, hogy meg fogok halni, terméketlen leszek, ilyenek. Annyira elegem lett, hogy beszóltam, valami ilyesmit "kedves tőled, hogy aggódsz, de ez az én dolgom. Nem vagyok dohányos csak azért, mert 2 hónapban egyszer rágyújtok. Ellenben még így is sokkal egészségesebb vagyok, mint a családodból bárki". Kikerekedett a szeme, hogy ezt hogy értem. Hát, ugye mindenkinek van valami baja, hormonzavarok, allergia, asztma, migrén, cukorbetegség, kövérség, gyenge látás, rossz fogak... Nem akartam felvágni, de tényleg makk egészséges vagyok, és sportolok is, míg ők egész életükben nem mozogtak semmit. Úgyhogy felsoroltam, hogy ők szoktak panaszkodni, szóval foglalkozzanak a saját egészségükkel. Ezután el is hallgatott párom anyja. Párom szerint igazam volt, ő is mondta neki, hogy fejezze be, de csak nem hagyta abba. Aztán mire hazaértünk, jött az sms páromnak, hogy ugye nem akar ilyen nőtől gyereket majd. :D


Mit gondoltok, normális az ilyen? Eddig kedveltem, de most a hideg kiráz ha rá gondolok.



2018. márc. 29. 12:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Egy gyönyörű barátság kezdete.
2018. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
49%
Túlreagálta a dolgot szerintem. De titeket sem értelek. Nem féltek attól, hogy esetleg rászoktok? És akkor olyan, mintha adót kellene fizetni minden hónapban. Nekünk kb. 20-25000 erre ment el havonta, míg a férjem dohányzott. Én biztosan nem gyújtanék rá a társaság kedvéért sem.
2018. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%
Két hülye akik nem bírják megállni a beszólogatást és a másik alázását. Középen ott fog szenvedni a pali.
2018. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
40%
2-es! 15 éve élek úgy, hogy havonta elszívok 3-4 szálat, általában akkor ha stresszes vagyok. Az ha valaki néha rágyújt, nem jelenti azt hogy láncdohányos lesz 😉
2018. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Andizsuzsi ***** válasza:
64%

Megérdemlitek egymást. Ők is túllihegték, te is. A különbség csak annyi, hogy ők a te egészségedet féltették, te meg csak szimplán bunkó voltál.


Azt mondjuk nem értem, hogy aki nem dohányzik és amúgy sem szereti a cigit, mi a frásznak gyújt rá csak azért, mert buliba megy?

2018. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel az üggyel az a baj,hogy a barátodat minden találkozáskor be fogja oltani ellened.Remélem nem így

lesz.

2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
47%

Az anyósod egy hárpia, eddig valószínűleg próbálta a jó arcát mutatni.

De most hogy te nem hunyászkodtál meg és vissza is szóltál most majd újra és újra beléd fog állni. Ha kedvesnek mutatkozik akkor is figyelj majd mit tárgyalsz meg vele, mert utána felhasználja ellened, kiforgatja a szaaidat és hasonlók.


Hány évesek vagytok?

2018. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
56%
Igazad volt, de nem neked, hanem a párodnak kellene elég karakánnak lenni, hisz az ő szülei. Ebben a helyzetben én nem tolerálnám a párom tutyimutyiságát, ahogy fordított helyzetben meg nem engedném, hogy ő kerüljön szóváltásba az én szüleimmel, mert azt meg én rendezném rövid úton. Egy konfliktus helyzettől menekülő férfire nem tudnék egyenrangú partnerként tekinteni.
2018. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
76%
Andizsuzsival szó szerint egyet értek. Amúgy az általad felsoroltak közül max a kövérség és a rossz fogak lehetnek az életmód következményei, de azok se mindig. Jó bunkó vagy
2018. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, nekem aki nem dohányzik, az nem dohányzik soha. Aki évi egy szálat szív, az is dohányzik. Nem szólnék be emiatt, de az ilyen furább, mintha beismerné, hogy cigizik.
2018. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!