Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy nyáron, illetve télen is, ha hőhullámai vannak a párom édesanyának, akkor egy szál alsóneműben van, és akkor is, ha vendégségbe megyünk hozzá?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha ezt a saját házában teszi akkor jogos. Azt tesz amit akar. Nem szégyellős. Én biztos felöltözve várom a vendégeket, de nem vagyunk egyformák.
2017. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
De gondolom ha arról van szó akkor meg teszi magát a tisztességes frigid szentszűzmáriának 😅😅 amugy nem normális nem kell a hőhullámokra fogni 😅😅szerintem nekem egyik barátnőm mászkált az apja előtt egyszál tangába meg melltartóba nálam ezis kiverte a biztosítékot mert hogy előttem így mászkál oké én lány vagyok barátnő stb de az apja előtt?? Én szégyeltem magam.
2017. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

A höhullámok sem normálisak - érdemes lenne kivzsgáltatni, mert lehet pajzsmirigyprobléma is, meg még sok egyéb is.


Másrészt az végképp nem normális, hogy csak fehérnemüben van, ha mások is ott vannak.

2017. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Még ha 100szor is az ő háza,akkor is bunkó dolog egész nap bugyiba flangálni.mehet postás,szomszéd bárki.Te meg vágj hozzá egy "otthonkát"hé mama valami lemaradt magáról
2017. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Az első válaszoló se szégyenlős😅 nem lennék a gyereked helyébe ha felviszi a párját te meg ott nudizol mert az a te házad és ott ugye azt csinálsz amit akarsz😅 grat.
2017. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én érzem magam kellemetlenül, hogy még melltartó sincs rajta :D

Pajzsmirigy gondról nem tudok, de 60 éven felül van, lehet hőhulláma.

2017. febr. 8. 15:26
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Vannak nagyon kellemes, lenge kis 100%-os pamutruhák, amik nem melegítenek, az izzadságot is felszívják.

Legközelebb vigyetek neki 2 db-t, megkérve, hogyha mentek ezek legyenek rajta.

Egy szál bugyiban 60 évesen a fia (vagy a veje?) előtt?

Ez a nő nem normális!

Kedves Kérdező, én a helyedben nem feszengenék, hanem megmondanám, hogy ameddig nem vesz fel valamit, nem lépem át a küszöbét.

2017. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Hat en biztos megkernem paromat hogy beszeljen vele...ez nem normalis. Epelmeju ember ilyet nem csinal....azert mert a sajat haza akar a szonyegre is szarhat? Ezt a gyokerlogikat.....
2017. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

"nyáron, illetve télen is, ha hőhullámai vannak a párom édesanyának, akkor egy szál alsóneműben van"


Ideáig normális, feltéve, hogy rajta kívül senki nincs otthon, illetve biztos, hogy egy családtag sem jelenik meg váratlanul.

Hadd engedtessék már meg az embernek, hogy a saját házában, egyedül, akkor nudizzon, amikor kedve tartja. Én is szoktam. Ha bárki kopog, ki van készítve a szék karfájára egy könnyű "felkapós" ruha, két másodpercbe telik szalonképessé varázsolni magam.


A vendégség nyilván más tészta, biztosan jófej a mama, ha ennyire laza :D

Szóltatok már neki, hogy titeket ez zavar? Nyilván ha neki ez teljesen természetes, ti meg nem mutatjátok, hogy probléma lenne, nem fog feszengeni előttetek.

Néma embernek, ugye.

2017. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális az anyósod az 100%.Ne haragudjon már az oké hogy a házában azt csinál amit akar de nem bírt volna felvenni egy köntöst vagy egy otthonkát amíg vendégek vannak nála?Nem igaz hogy nem tudja észrevenni magát.Nem veszi észre hogy senki nem kiváncsi egy 60+ éves nő testére.Ha meg hőhullámai vannak lehet elkellene vinni orvoshoz mert az nem normális hogy egy 60+ éves nő egy szál bugyiban járkál a vendégek előtt.
2017. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!