Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom pokollá teszi az...

Anyósom pokollá teszi az életünket. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy 8 éves fia az előző kapcsolatából. A volt asszonnyal se egyszerű a helyzet, de az igazi problémát az anyósom jelenti. Mikor összejöttünk a párommal viszonylag jóban voltam vele, aztán hullámvölgybe került a kapcsolatunk, szét is költöztünk egy időte, de sikerült megoldani a problémáinkat, amik egyébként nem voltak egetrengetőek, csak az amúgyis stresszes időszakban rosszul kezeltük. Mióta kibékültünk anyósom ott tesz keresztbe ahol tud, engem járat le mindenkinek. A sztorijoz hozzátartozik, hogy mindig dolgoztam, nem eltartattam magam, de veszélyeztetett terhes lettem, ezért táppénzen vagyok. A szüleimet és a testvéreimet zaklatja, hogy én eltartatom magam, nagyon csúnyán lehúzom a fiát, kihasználom és átverem. A párom többször próbálta már leállítani, annak az eredménye az lett hogy kitiltott a házukból, nem mintha jártam volna hozzájuk. A szüleim is kiosztották már, hogy szálljon le a családunkról, mert mi se bántjuk őket. Erre elkezdte a barátainkat is hívogatni. A párom gyermekének anyját mindig útálta, most hirtelen nagy barátnők lettek. Nekem ehhez nincs közöm és nem is érdekel, csak azt szeretném hogy hagyjanak békén. Én is megkértem már hogy hagyja békén a családom, de neki állt feljebb, hogy én milyen jogon mondom meg hogy kivel beszéljet.

Őszintén tudom, hogy nem kellene magamra vennem, de sokat stresszelek emiatt és mivel egyébként is veszélyeztetett terhes vagyok így aggódom hogy baja lehet a babánknak.


2018. ápr. 9. 19:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Annyit tudsz tenni, hogy nem foglalkozol vele.
2018. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
87%

Juuj ez így nem egyszerű...főleg hogy terhes is vagy, nem kéne tényleg stresszelned.ha a párod is meg szinte mindenki próbálta leállítani de hiába, akkor olyan sok mindent nem tudtok szerintem tenni.Vagy hidegen hagyjátok ezeket a dolgokat és elkerülitek az anyóst, de ha már annyira reményvesztett a dolog el is költözhetnétek a közeléből..habár én egy kiállhatatlan ember miatt tuti nem költöznék el...vagy üljetek le az anyóssal és próbáljátok megbeszélni vele.

(Bocsi ha néha offoltam vagy nem jól fogalmaztam :) )

2018. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A házunk még épül, addig nem tudunk elköltözni amíg nincs kész, illetve amíg meg nem születik a baba addig maradnunk kell, mert veszélyeztetettként nem szeretnék lebonyolítani egy új lakás keresést + költözést. Egy városban lakunk, de két különböző részen.
2018. ápr. 9. 19:11
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, akkor most együtt laktok vagy külön ?
2018. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A párommal együtt élünk. Anyósommal csak egy városban.
2018. ápr. 9. 19:39
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem értem mi a gond, nem kell vele a kapcsolatot tartani és már meg is van oldva
2018. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem tartjuk. Viszont a családomat, barátainkat ‘zaklatja’.
2018. ápr. 9. 19:43
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

Pár terápiás ötletért kaphatok 0%ot?

Azzal a szétköltözés helyett megoldásokat is tudnátok közösen kérdesni.

2018. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Jelentsétek fel.
2018. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%
Feljelentés.
2018. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!