Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha a vőlegényem...

Mit tegyek, ha a vőlegényem szülei tönkreteszik az életünket?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 8 éve vagyunk együtt, sosem akart bemutatni a családjának, mert aztmondta, ismeri őket és soha, egyik barátnője sem tetszett neki. Én sokáig próbálkoztam, mondogattam neki, hogy vigyen el, hátha engem kedvelnek. De ő aztmondta ez nem fog menni. Tavaly megkérte a kezemet, viszont 1 hónappal miután megkérte a kezemet a nővére felhívott, hogy beszèljünk. Ő elmondta, hogy a szülei más jövőt szánnak a fiuknak és ezért nem tetszett nekik egyik barátnőjük sem. Azt akarják, hogy majd 30 évesen bemutatják egy lánynak és, hogy majd vele összejön. A nővére azt mondta, hogy ne mondjam el a páromnak, mivel ő nem tud róla. Persze én rögtön elmondtam neki, le volt sokkolva. Majd beszélt a nővérével. Ezután a nővére aztmondta, hogy a családja érdekében hagyjam őt békén. A vőlegényem aztmondta, hogy mi lenne, ha elvenné azt a lányt, de mivel szeret, ezért havonta 2 hetet velem töltene. Másik kettőt meg a lánnyal. Nagyon fēl a családjától. Én megmondtam neki, hogy ez nekem nem jó. És hogy ne vegye el azt a lányt, mondtam neki, hogy beszèlek az apjával is. Erre aztmondta, hogy meg se próbáljam, mert kinyír minket. Én erre mondtam neki, hogy kész vagyok meghalni is érte. Engem nem érdekel, de én szembeszállok a családjával. Erre aztmondta, hogy a családja miatt meg kell tennie. Én nagyon szeretem őt és a nővére is aztmondta, hogy tényleg szerelmes belém, de nem lehetünk együtt. Mit tegyek? Én kész lennék szembeszállni a párom szüleivel, ha ez kell.

28/N



2016. júl. 20. 23:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

De miért kell elvennie azt a nőt?


XXI. század, Európa közepe, elvileg szavazó- és döntésképes emberek.


Nem értem.


I don't want to live on this planet anymore.

2016. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Aztmondta azért, mert a családja miatt megkell tennie. Az a baj, ahogy a szülei fütyülnek, ő úgy ugrál...Már mondtam neki, hogyha szeret, akkor nem csinálja ezt a hülyeséget. Ezért sem házadodtunk még össze. Mert kétségbe van esve és nemtudja mit tegyen. Lassan már ott tartok,nhogy visszaadom a gyűrűt és lelépek.
2016. júl. 20. 23:49
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Muhahahaha

Ez melyik soapban volt?

2016. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Aki nemtud értelmes választ adni, az kérem ne írjon..
2016. júl. 20. 23:51
 5/39 anonim ***** válasza:
96%

Istenem add vissza a gyűrűt és lepj le.

Rohadjon bele a családjába.

Milliomosok a szulei vagy mi?


Vagy pedig direkt le akar koptatni teged.

" A vőlegényem aztmondta, hogy mi lenne, ha elvenné azt a lányt, de mivel szeret, ezért havonta 2 hetet velem töltene. Másik kettőt meg a lánnyal. Nagyon fēl a családjától. Én megmondtam neki, hogy ez nekem nem jó."

Én meg megmondtam volna neki h b.a.s.s.z.a meg a nènikéjét!

2016. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Szerintem is a pénz lehet a dologban. Mivel a szülei gazdagok. Lehet fél, ha nem tenné azt, amit mondanak, akkor nemtudna dolgozni, mivel az apja cégénél dolgozik.
2016. júl. 20. 23:58
 7/39 anonim ***** válasza:
93%

A vőlegényed sajnos nem vàlt le érzelmileg a csalàdjáról ezt kár tagadni.

Én vàlasztàs elé àllítanám hogy vagy engem vàlaszt vagy a szüleinek ugrál tovàbbra is. Te egyébként fel tudsz nézni egy olyan férfira aki nem bír kiállni a szülei előtt és nem mer nemet mondani nekik amikor már felnőtt? Mert én nem tudnék. Az meg , hogy gondolatilag is eszébe jutott hogy a másik lànnyal is lenne , hát én nem tudom mennyire szeret téged de őszintén. Bármennyire is szeretnék valakit, ha gyerekesen viselkedik és határozatlan.

2016. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg olyan, mint egy szappanopera.:-)


Nézd, ha neki a pénz a fontos, nem te, akkor vágd az arcába a gyűrűt, és hagyd ott a fenébe. Én már akkor megtettem volna ezt, amikor elrebegte az ajánlatát, miszerint az esküvője után éljek vele a k..rvájaként.

2016. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ezt èn is megmondtam neki, hogy engem a pénz nem érdekel. Mert én őt szeretem és nem a pénzt. Asszem ma reggel válaszút elé állítom. És ha a szüleit választja, akkor otthagyom a francba.
2016. júl. 21. 00:09
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom elhinni h ilyen van.
2016. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!