Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meddig szólhat bele após és...

Meddig szólhat bele após és anyós az életünkbe? Észrevétlenül irányítják az életünket, hiszen egy vállalkozásban dolgozik após és fia. Mindenről tud após, nap mint nap találkoznak a fiával.

Figyelt kérdés
Szerintem ez egészségtelen. Kijelentette após, hogy mi a gyerekek miatt nem válhatunk el soha, és nem költözhetünk el onnan, ahol most élünk...
2014. márc. 19. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem teljesen értem a kérdés, az én főnököm sem tud semmit az én magánéletemről.
2014. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mivel irányítják észrevétlenül (valahogyan mégis van róla tudomásod) az életeteket? Hogy apa és fia jó viszonyban vannak egymással, még nem ördögtől való.
2014. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát férjem főnöke az apja...
2014. márc. 19. 17:40
 4/13 A kérdező kommentje:
A kijelentésekből, amit írtam, meg abból, hogy még kicsi gyerekként tekintik, és mindent próbálnak megoldani helyette, egyből megoldásokat kínálnak...
2014. márc. 19. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Addig irányíthatják, amíg a férjed nem viselkedik felnőttmódra!
2014. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Irányítani csak azt lehet, aki engedi!!!
2014. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Amiről te beszélsz az nem irányítás, csak egy sokszor elhangzó szülői vágyálom. Az öregek azt szeretnék, hogy minél tovább a közelükben legyetek. Nem akarnak "szétszóródni". Ez teljesen természetes.
2014. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én sem szerettem volna szétszóródni szüleimtől, de mégsem könyörögtek, hogy maradjak, mint neki
2014. márc. 19. 19:11
 9/13 anonim válasza:
72%
Addig, amég te meg a párod hagyjátok.
2014. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Az a te bajod, hogy nem te dirigálsz. Addig jó, amíg a férjed a családi vállalkozásban dolgozi. Tőlünk rendesebb országban ez természetes. A fiú örökli meg a céget, és viszi tovább.

De nem is értem a kérdésed másik felét: te már válni akarsz, és elköltözni? Miért nem jó, úgy ahogyan most van?

Én szerintem mehetsz ha akarsz, senki sem tarthat vissza, de gondolom onnan nem vihetsz el semmit sem, ami nem a tiéd.

2014. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!