Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akiknek a párját nem fogadták...

Akiknek a párját nem fogadták el a szülei azok mit tettek? Ha sikerult elfogadtatni veluk az hogyan tortent mi volt hatassal a szulokre?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudtam tenni, de nem is volt fontos. Ha nem fogadja el, hát nem fogadja el, az életemet ez nem sokban változtatta, mivel eleve többszáz km-re laktunk anyámtól.
2018. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit tettünk? 4 hónap után albérletbe mentünk. Ha maradunk az "együtt járunk, de a szülőknél lakunk" variációnál, akkor annyi feszültséget kapott volna a kapcsolatunk, hogy tuti nem éli túl.


Hogy sikerült elfogadniuk?

Az idő sokat javított a helyzeten, de szerintem az a lényeg, hogy függetlenné tedd magad, ne az ő véleményük legyen a mérvadó.

Nálunk a korkülönbség volt az egyik vesszőparipájuk, ezen nem lehet változtatni, bele kellett nyugodniuk.

Jó pár év eltelt, anyagilag piszok nehéz volt, de nem kértünk segítséget. Most ők szorulnak ránk, megyünk, ha tudunk, de így nincs akkora követelőzés a részükről.

Így 16 év, házasság, gyerekek után azt mondom, megérte.

2018. ápr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én családom szereti, elfogadja a páromat, az ő részükről szeretnek, kivéve az anyukája. Párom kiáll mellettem, nem érdekli, hogy mit mond az anyja, én meg befogom a számat, mert elég a páromnak egy oldalról hallgatni a hülyeséget.
2018. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha sehogy se fogadják el, akkor erre a "távolságtartás", sőt, lehetőleg a minél nagyobb földrajzi távolság a megoldás.
2018. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!