Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám szüleimmel...

Hogyan tudnám szüleimmel elfogadtatni barátom, ha tudom, hogy ellenszenvesek lennének vele?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt egy román sráccal. Neten keresztül ismertük meg egymást és skypeon meg facebookon tartjuk a kapcsolatot. Szeptembertől ide fog járni egyetemre. A srác amúgy nem romániai magyar, hanem teljesen román és most hétvégén fog jönni hozzánk.

A szüleimmel hogy is mondjam.. Eléggé külföldi ellenesek, szóval nem csak a románokkal van bajuk. Tudnak róla amúgy, de tudom hogy előtte is képesek lennek hangoztatni, hogy mennyire nincs ínyükre, hogy vele vagyok együtt. 17/l


2017. ápr. 26. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Te NEM VAGY együtt ezzel a sráccal, csak 2 hónapja beszélgetsz valakivel, akit jószerivel nem is ismersz, csak amit ő mond el magáról.

Ha a szüleid hajlandóak őt a házukban fogadni, akkor nyilván nem lesznek vele bunkók, csak meg akarják ismerni, ami egy természetes igény egy szülő részéről.

A többit meg kár előre lesakkozni, majd izguljunk a látogatás után.

Ha a fiú kellemes, udvarias, nem böfög és nem fingik nyilvánosan, hanem megnyerő személyiség, biztos, hogy nem fognak ok nélkül eltiltani tőle.

2017. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Már írtál ki kérdést ugyanerről.

Akkor is több válasz kaptál, még én is írtam..

2017. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ha valakivel együtt vagyok, akkor találkozom vele stb. De te csak ismerkedsz vele, skypen facebookon semmi több
2017. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kedves, de te BESZÉLGETSZ ezzel a sráccal, nem jártok, vagy ilyesmi :D


Ja, amúgy meg em is ismered, ráadásul nem is magyar... én sem repesnék az örömtől, és úgy kapásból meg se engedném, hogy odajöjjön egy VADIDEGEN ember a házamba.

2017. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!