Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Béküljek meg vele?

Mit tegyek? Béküljek meg vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8éve vagyunk együtt a párommal, 3éve vagyunk házasok. Van egy három éves és egy 3hónapos gyermekünk. Az én anyósom borzasztóan rossz ember. Mindenbe beleszól, pokollá teszi az életem, annyit bántott engem a hátam mögött, hogy azt elképzelni sem lehet. Viszont a férjemmel örökös harcot vívunk miatta. Inkább neki hisz mint nekem és bármit csinál az anyukája mindig ő a jó. Hazudik, állandóan hazudik és mindent elhisz neki. Szegény apósomat is még élt annyit bántotta és mégis ő a jó asszony. Nem dolgozik, soha nem is dolgozott, így nincs jövedelme. Minden hónapban mi adunk neki x összeget, és kéri és elvárja. És a férjem valamiért nem érti meg, hogy azt a két gyerekre is költhetnénk. Nem szenvednek hiányt semmiben, sőt!!! De akkor is. Felnőtt nő, különálló család! És mégis ő az életünk középpobtja. Elegem van belőlle, és az állandó kétszinűségéből. Ennyi gyűlöletet soha senki iránt nem éreztem. Segítsetek kérlek! Hogyan tudnám a férjem leszoktatni anyuciról? Vagy mit tegyek? Állandóan idegeskedek miatta és ez kihat mindenre. Véget akarok ennek vetni!!!! De hogy?



2018. ápr. 16. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőket nem értem,az elejétől szar a dolog,a pasi Anyuci függő, de ők azért kinlódnak,odaházasodnak ,szülnek is, és évek múlva egy két több gyerekkel a hátukon boritják a bilit h nekik ez szar,és megkérdezik h kell a pasit leszoktatni az Anyatejről.. Sehogy se fogod leszoktatni. Nem leszokztatni kell,gondolkodni kellett volna,és 3 éve éve nem hozzámenni esetleg,és szülni neki,aki még maga is gyerek és Anyján csüng,odahordja a pénzét. Eszem megáll az ilyen kérdéseknél.
2018. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos hogy választás elé állítanám. Vagy te és a gyerekek, vagy az anyja. Állj a sarkadra!
2018. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen emberrel nem tartott volna 8 évig a kapcsolatom és gyereket se szültem volna neki. Alád egy megoldás van, a válás
2018. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen férfihoz hozzá se mentem volna, nemhogy szüljek neki két gyereket.

Amúgy mit vársz? Őt választotta, max elválsz és kapsz gyerektartást.

2018. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben voltam enis 5eve vagyunk egyutt(gyerek,haz stb) de mikor betelt a pohar szembesitettem az anyost az askalodaival ami persze nem tetszett neki azota se beszelunk, es a ferjem is ilyen megbocsato volt, de miutan szembesult az anyukaja valodi szemelyisegevel, askalodsaival(veletlen elotte hazudott rolam az annya), azota rajott es nem tartjul vele a kapcsolatot. Nagyon sok rossz dolog, es ellenem forditasok, pofatlanul rossz tettek utan, kiallt mellettunk. Kerdezo szerintem probald szembesiteni az anyosod es a fiacskajat, hogy milyen egy rossz indulatu, azzal a novel aki a gyermeke parja es unokai annyja. Ha a ferjed nem all melletetek tovabbra is, ne szenvedj mellette nem eri meg, ti legyetek az elsok ne az edesannyja.
2018. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogyan jöhettél össze egy ilyen pasival, főleg hogy házasodhattál vele össze? Mert ha mar 8 éve vagytok együtt, aligha mostanában szembesültél ezzel.
2018. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nos, végre belátta hogy MI vagyunk a családja. Eladtuk a házunk és költözünk, hogy minél messzebb legyünk a kedves anyóstól. Annyira boldog vagyok és örülök, hogy végre nem kell a megboldogult arcát lesnem nap mint nap. Jó lesz ez az évi egy látogatás :D

2018. jún. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!