Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy béküljek ki vele?

Hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel összevesztünk azért mert ma mentünk volna lovagolni de én lenémítottam a telefonom és nem hallottam hogy hív és csak 9:00 óra végén ébredtem fel de ekkora már késő volt.... Most nagyon haragszik rám pedig próbáltam megmagyarázni de nem ment :(

2018. márc. 17. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezért haragszik? :o
2018. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok eszed van, hogy ilyenkor némítod le a telefont. Alapvető szerintem, ha megbeszélsz valamit a másikkal és tudod, hogy fontos neki, akkor nem beleszarsz az egészbe. Ezen nincs mit megmagyarázni, kérj bocsánatot és majd megenyhül.
2018. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igen ezért haragszik

Második válaszoló: azért némítottam le a telefonom mert folyton csengett a telefon és idegesített,amúgy próbáltam írni neki hogy hülye voltam bocsáss meg de nem érdekelte :/

2018. márc. 17. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval hívott te meg ignoráltad?

Gratulálok, igaz barát vagy

2018. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, akkor ennél komolyabb dolgoknàl is legalább ennyire számíthatna rád. Hagyd, hadd találjon magának igaz barátot.
2018. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hja, a lányok, meg az ő barátságuk...!
2018. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Myra Gergely válasza:
Hát, ez nem olyan nagy dolog, szerintem. Annak kell örülni, hogy nem valami fontosabb volt, és máskor mondjuk állíts ébresztőt. :)
2018. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kibékültünk, kiderült hogy nem is annyira haragudott rám :)
2018. máj. 3. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!