Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Menjek e anyósomhoz ezek után?

Menjek e anyósomhoz ezek után?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunka férjemmel együtt. Mikor bemutatott a szüleinek minden rendben ment úgy láttam elfogadtak. Tudni kell hogy elöttem a férjemnek volt egy hosszú kapcsolata amiből egy gyermek született. A volt csaját elméletileg utálták. Nagyon lusta rossz modorú és ez mellett a mocsokban éltek mert sosem takarított.. De tényleg sosem a férjem munka után pakolt mosogatott, inditotta a mosógépet. Gyűrött ruhákba járt a férjem pedig a munkájában ez nem célszerű mert vezető beosztású. Tehát a férjem boldogtalan volt mert ezmelett nem is szerette már a párját. Ennyit dióhéjban a párjáról. Anyósékkal addig minden rendben volt amíg be nem jelentettük a házasságunkat. Az én anyósom egyből kifakadt hogy hát az exének is meg kérte a kezét és az hogy volt? Ezzel foglalkozott illetve nagyon ellenezte. Nem vagyunk már gyerekek hiszen közel a 40 felnöttünk már ez nem fellángolás. Ezzel nem is lett volna baj ha elmondja a véleményét. Csak az bánt hogy amikor igazán kellett volna hogy bele szóljon a fia életébe, miért nem tette? 7 évig nem volt unoka amiért hallgatni kellett volna. A fia boldogtalanságát hallgatólagosan támogatta de amikor végre boldog azt támadta. Ami a valódi gond hogy bejár anyósomékhoz az ex és úgy csinál mintha ez még az ő családja lenne. Bemegy címszóval hogy ment a gyerekért, szépen leül jópofizik vacsorázik. Engem nagyon zavar meg szerintem nagyon gáz. Oké hogy van unoka de ez nem jogosítja fel hogy bemenjen és úgy csináljon mintha semmi nem változott volna. Szólt neki a párom de nem érdekli. Anyósom pedig nem akar neki szólni pedig elvileg zavarja hogy bepofátlankodik. Én nem akarok addig menni amíg az a nő bejár. A férjemnek sem egyszerű hisz már hónapok óta nem voltam. Tervezzük a babát de így én akkor sem akarok menni ha gyerekünk lesz. Ti mit tennétek a helyembe? Nehéz ez a helyzet.
2018. jún. 4. 16:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

A pasidnak bejárónő kell, vagy társ? Mi a fene köze van ehhez az egész problémának ahhoz,hogy az exfeleség a felesége volt, nem pedig a család cselédje? Bocs, de nem nagyon értem, hogy miért baj az, ha egy pasi végzi a házimunkát. Érdekes módon fordítva senkit nem szokott zavarni. Akit meg zavar, hogy gyűrött a cucca, az kivasalja, mielőtt felveszi. Ezek szerint te ebben látod a párkapcsolat alapját, hogy ki mennyire szépen takarít és vasal a másikra? Véletlenül sem abban, hogy önálló, független emberrel kezdj, aki nem hagyja, hogy az anyja a fejére nőjön, és ilyen durván belepofázzon a magánéletébe, és vérig sértse a kedvesét azzal, hogy legalább ne akkor tartson csajos szeánszt az exfeleséggel, amikor a fiát és téged vár, mert tudja, hogy téged ez érzékenyen érint...

Hét, tudod, itt nem az exnejjel van a probléma...

2018. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
És az nem megoldás, hogy békét kötsz a gyereke anyjával? Miért zavar az téged ha ott van, lehettwk jó ismerosok is, ha nem is barátnők. Ilyen ez ha az ember gyerekes pasival jön össze.
2018. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

"Gyűrött ruhákba járt a férjem pedig a munkájában ez nem célszerű mert vezető beosztású."

Szegény kicsi férjed még vasalni se tud magának? Egyem is meg anyuci pici fiát.

2018. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
A régi mosogép csapágyas lett johet az uj,diohéjban ezt vettem le,tuti lelépnék innen,szerintem se az exnej a fő probléma itt. Lehet vulgáris voltam,de én társ vagyok,nem bejárono,aki azt keres,ott az ajto..
2018. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Most komolyan mi bajod azzal, hogy anyósodékhoz jár férjed exe. Gondolom ex a gyereket viszi, hozza, anyósnak unoka miatt érdeke, hogy ne legyen vele rosszban.

Mondjuk, ha eleve rosszul kezdődött anyósoddal az ismerettségetek, akkor érthető, hogy neked minden sérelem.

Anyós helyzetébe is bele tudom képzelni magam, szerintem ő fiának jót akart azzal, hogy éljen csak könnyedén, mivel az unokát már úgyis legyártotta, meg neki is nyugisabb, ha nincs bonyodalom abból, hogy új gyerek után fia első gyerekét elhanyagolja, a két nő utálja egymást, stb.

2018. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ha nem tudnád, a háztartási robotgép nem szokott pattogni, te se tedd!
2018. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Na, a ti kapcsolatotok se fog sokáig tartani! Te féltékeny vagy az exre? Oda jár, ahova akar, semmi közöd hozzá! Az anyósnak, ha nem tetszik, majd elintézi. Ha meg nem intézi el, akkor oda fog ezután is járni, nem a te lakásod! Micsoda oda nem illő óvodás hozzáállás az, hogy amíg az ex odajár, addig te nem. Szereted te egyáltalán a férjedet? Mert aki szereti, annak egy ilyen hülyeség nem ok arra, hogy ne menjen az anyós házatájára. (Van olyan ok, de ez nem az.) Te baromi bizonytalan vagy önmagadban, tudat alatt attól tartasz, hogy az ex meg az anyós elmarja mellőled a férjedet. Ha ez egy stabil kapcsolat, akkor ez nem történhet meg. Ámbátor a tietek lehet, hogy nem stabil kapcsolat.
2018. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sajnos ha láttátok volna hogy miben élnek hidd el nem ezt írnátok. Mint egy putri úgy nézett ki a ház. Ablak 8 évig nem volt takarítva konyhába az edényekközt vastagon a penész meg sorolhatnám.. Hozzá teszem. Segít a férjem nagyon sokat itthon. Megköszöni a vasalt pólot hálás a tiszta házért. Ami a legtöbb férfinak normális az neki kivételes.. De nem is ez a lényeg a csaj ezzel akar bosszantani volt olyan hogy közös képeket küldött a gyerekkel. Felhasználja a saját gyerekét ilyen meg sok hasonló aljassággal. Elvileg utálják egymást az anyóssal de most már az ex is tud jópofizni. Ez nem véletlen.. csak anyósom nem látja ezeket a dolgokat és nem meri megbántani.. De amikor bejelentettük a házasságunkat rögtön reagált
2018. jún. 4. 16:57
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

“Mint egy putri úgy nézett ki a ház. Ablak 8 évig nem volt takarítva konyhába az edényekközt vastagon a penész meg sorolhatnám.. ”


Ez pont ugyanannyira a férjed igénytelensége, mint az exnejé. Ha zavarta volna, akkor nekiáll ő maga, vagy -ha már kihangsúlyoztad a vezetői pozícióját- fizethetett volna havi egyszer egy nagytakarításétt. De nem, boldogan dagonyázott a kedves férjed a putriban, a mocsokban.

2018. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen képzeld és boldohok vagyunk. :) 8 óra munka után lássam el az uramat es még anyoshoz is menjek takarítani? Hát nem köszi. :)
2018. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!