Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós pajtás. Kinek, mi lenne...

Anyós pajtás. Kinek, mi lenne az utolsó csepp a pohárban, amiért kizárná az életükből az anyóst? Vagy mi lenne az a tett, amiért soha többet nem akarná látni, se tudni róla, hallani felőle?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk,gyerekek is vannak..picik..

Ha az elejétől kezdve rossz a viszony,nem tudja a helyét,mindenbe beleszól,a fiát hergeli a családja ellen,majd most lejárató hadjáratot indít azoknál a rokonoknál akikkel napi szinten kapcsolatban vagyunk...

Elhord minket mindennek,élősködünk a fián,lerántjuk még az utolsó bőrt is róla,de persze a gyerekekhez jönne..

A saját fiát is elhordja minden köcsögnek,aztán meg úgy csinál mintha mi sem történt volna...

Ti mit tennétek,ha a nyugalom,csak akkor elérhető,ha anyós pajtás nincs a képben..

Mikor beszélnek,folyamatos a vita itthon...



2018. jún. 4. 16:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Én anyuci picit fiát kaptam ki elsőre,egy böröndel gyerekkel dobtak ki,a pici fiu nyakán ott volt a köldökzsinor csak akkor még nem láttam,fiatalon nem mindig látjuk jol a dolgokat,örülök h megszabadultam tőlük. Azota egy férfival élek,és a gyerekemnek lett apja.
2018. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Attól tartok ,hogy szét fog szedni minket ezzel a folyamatos áskálodással.

Pár hete megmondtam neki,hogy hagyjon minket békén,nyugodtan élni,azóta megy ez a hadjárat és próbál mindenkinél befeketíteni,hogy én vagyok a szar ember,mert élősködök a fián,az utolsó bőrt is lenyuznám róla...

Hozzá teszem,nem csak ö dolgozik egyedül,ketten dolgoztunk meg azért amink van,ausztriában...

De a lényegen nem változtat,ha beszélnek folyamatos a vita itthon...

2018. jún. 4. 16:56
 3/23 A kérdező kommentje:

Harmincon felül vagyunk már,csak a fia reménykedett,hogy majd anyuci megváltozik ,ha megszületnek az unokák...

Hát mondhatom,hogy most mégrosszabb a helyzet..

2018. jún. 4. 16:58
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
A párod nem áll melléd,a radai rosseb szülne neki..
2018. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A párod a hibás hogy nem állítja le az anyját.
2018. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, elég szomorú ez a dolog, az utolsónak igaza van, ne foglalkozz vele, beszélj a férjeddel.
2018. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Egy hete beszéltek,mondta neki,hogy nekem van igazam,nyugodjon mostmár le...

De nem lehet vele mit kezdeni,ennek ellenére csinálja a feszültséget ,telefonálgat az összes rokonnak,hogy én milyen szemét vagyok és nem engedem az unokákhoz..

Attól félek egyébként,ha a páromnak is elhord mindennek,ha oda kerül a sor,hogy a gyerekek akkorák lesznek,hogy mehetnének nyaralni,vagy csak nélkülem mehetnek anyóshoz és már értelmesek lesznek,hogy nekik is elkezdi nyomni,majd őket is megpróbálja ellenem fordítani...

2018. jún. 4. 17:25
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne foglalkozz vele! Nyugodj meg, össze-vissza hergeled magad. Kit érdekel mit mond a rokonoknak? Ha higgadtan, nyugodtan, értelmesen viselkedsz akkor senki nem fogja elhinni a hülyeségeit.
2018. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Ausztriában éltek? Osztrák a párod, vagy csak átjártok dolgozni?
2018. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem zárnám ki soha, hiszen akármilyen is, a férjem anyja. Egyedül a férjem dönthet úgy, hogy nem akar vele többet kapcsolatot tartani.
2018. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!