Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik rossz vagy semmilyen...

Akik rossz vagy semmilyen kapcsolatot ápolnak a saját édesanyjukkal, mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A férjem van így az anyukájával, mert nem érdekli a gyerekünk.
2018. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogta fel, hogy szálljon le a páromról és ne keverje folyamatosan a szaart. Folyamatosan próbált minket összeugrasztani. Az utolsó csepp egy hatalmas vita volt közte és az asszony között, ott betelt nálam a pohár. Kb.7 éve nem tartom vele a kapcsolatot.
2018. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ez egy folyamat volt, nem tudom, pontosan hol és mikor volt az a pont, ahol eldöntöttem, hogy ha beleszakadok is elköltözöm, amint elvégzem a középiskolát és megszakítok minden kapcsolatot a szüleimmel. Még jóformán gyerek voltam, amikor ez megfogalmazódott bennem, már a kamasz éveimben is erre gyújtögettem, diákmunkáztam. Egész gyerekkoromban terrorizáltak és bántalmaztak, bennem pedig csak gyűlt a harag és a "csakazértsetesztektönkre" dac. Meg is léptem, amit terveztem, ennek már jó 15 éve, azóta se tartom a kapcsolatot, azt se tudom, életben vannak-e még és öszintén szólva egyáltalán nem érdekel.
2018. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, azért ez nagyon kemény, ha téged nem is érdekel, sajnálom.

Nekem még nem volt utolsó csepp, és apámmal lesz nem anyámmal, de szinte biztos, hogy a párom miatt. Már amikor annyira önálló leszek, hogy úgy elmondhatom itthon, hogy azzal a lendülettel be is vágom az ajtót magam mögött. Sosem fog elfogadni minket.

2018. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tartom vele a kapcsolatot, de ritkán és több ezer kilométerről. ..

Soha nem lehetett vele beszélni, bármit mondok, teszek, az úgy nem jó, bezzeg x (szomszéd, a kollégája, ismerőse, fodrásza, stb gyereke ), soha oda se figyelt ránk, nem bátorított, nem támogatott, nem védett meg a mostohaapától, s a mai napig őt védi, legyint rá, holott terrorban, örökös cirkuszban nőttünk fel. Úgy csinál, mintha normális gyerekkorunk, meg családunk lett volna.

2018. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MisterTT válasza:
100%

Anyàmnàl èltem 24èves koromig többször megpróbàltàm elköltözni több kevesebb sikerrel. De mindíg közbehjött valami ami miatt vissza kellett költöznöm. Munka anyagi stb gondok.(fiatal voltam) Sokat segítettem otthon tataroztam a hàzat rendeztem az udvart intèztem az ügyeket meg hasonlók. Anyam javarèszt a facebook előtt volt.. Egyszer összeszólalkoztunk azon hogy a macskàjàt ne engedje màr be a szobàmba mert teliszarik meg teliszőröz mindent. Nem figyelt ràm le se szarta hogy allergiàs vagyok a macskaszőrre hiabà magyaraztam neki màr 100x.

Kihúztam az internet csatlakozót a falból erre ,ràmhívta egymàs utan 2x a rendőrsèget 2óra leforgasa alatt ,megvàdolt csalàdon belüli erőszak vàdjàval.

A rendőrök kijöttek de nem tudtak mit kezdeni ezzel a helyzettel ,mert làttàk hogy elborult az agya ès összefüggèstelen dolgokat magyarazott a rendőröknek. Ezen a ponton belàttam èn is hogy jobb ha mihamarabb elhagyom a szülői hàzat.

De inkàbb a vàrost is. Mivel pekhemre az a rendőrkisasszony jött ki kèt rendőrtisztel akinek 2 èvig próbàltam előtte udvarolni. Ègett az arcom mint a rongy.


Úgyhogy egèsz külföldig mentem dolgozni mint sofőr. Ennek mar 10 ève ,Úton èjjel úton nappal mint egy bőrönd.Úr vagyok. A semmi ura!

De nem kell idegelnem magam nap mint nap a hülyesègen. Nem hepiend de ez is valami.


Azóta a szülöi hàz úgy nèz ki mint egy csövestanya az udvart a gaz felveri tiszta pusztulat az egèsz.

2018. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!