Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt az a pont amikor a...

Mi volt az a pont amikor a hazastarsaddal kozolted, hogy elvalsz az anyja/apja miatt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 12:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
8-as: nem olyan egyszerű, ha a férjed nem akarja ignorálni. Mégis csak az anyja. Akármilyen fúria is.
2018. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%
6 ève tűröm a férjem szüleit, ameddig nem volt gyerek sikerült is elengednem a fülem mellett a dolgokat. Mikor megszületett a gyermekünk, és hazajöttünk a kórhàzból, kezdődött az igazi rànk telepedés a részükről. Miért kapkodom fel a gyereket ha sír (2 hetesen...), miért ennyit eszik, miért úgy, mi az, hogy akkor eszik amikor akar (akkor még szoptattam), az első 8 hétben heti 2x váratlanul beállítottak, hogy ők jöttek unokázni, és itt ültek 3-4 óràkat. Jeleztük feléjük, hogy hétvègén 3-an lennènk, pihennènk, a férjem alig talàlkozott a gyerekkel mert akkor rengeteget túlórázott. Ezen anyósom 2 napig bőgött, és azt mondfa mindenkinek, hogy mi nem engedjük, hogy lássák a gyereket. Azóta heti 1x megjelennek mindig előzetes telefonàls nélkül, még annyit sem, hogy mennénk, fél óra és ott vagyunk, nektek jó-e?? Ez azóta van, hogy egyszer telefonáltak és pont sétálni indultunk, közöltük, hogy èpp megyünk el itthonról, este már üzengettek a férjemnek. legutóbb telt be a pohár, amikor a gyerek a frontok miatt egèsz nap nyűgös volt, senmit nem aludt, épphogy le tudtam rakni dèlutàn, és èn is pihentem volna kicsit, mire váratlanul beálítottak megint, az egyik kapunkon elromlott a zár és tudtàk hogy be tudnak jönni, arra ébredtem, hogy már a bejárati ajtó előtt àllnak ès ütik azt..! Ekkor megmondtam a férjemnek, hogy vsgy leállítja őket, vagy el fogok vàlni, mert ezt a cirkuszt nem fogom tovàbb csinàlni, hogy nekem minden egyes hétvégém arról szól, hogy bármikor beállíthatnak, kikövetelik, hogy jöjjenek, és sajnos olyan butàk, hogy nem kapcsolnak hogy most már menni kéne. Leteszem aludni a gyereket, és tudjàk hogy nem alszik sokat, ezért képesek itt ülni és megvárni, hogy újra felkeljen, tehàt minden látogatás 3!!! Óra!!! Minden áldott héten!! A ferjem meg úgy neveltèk, hogy soha nem mondhatott ellent nekik, ha ők azt mondták az ég piros akkor el kellett fogadnia minden kommentàr nèlkül, valamint a màsik elvük, hogy ők bàrmit megtehetnek, mert a férjem szülei, és akkor mindent türni kell mert hàt ők a szülők! Elhiszem, hogy a férjemnek nehéz ezt leküzdenie, de volt rá 6,5 ève...
2018. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Izabella220 ***** válasza:
Nen értem én a szülőket.Én is épp babát várok.De hogy kisajátítsam majd az nekem elképzelhetetlen.Ha szüksége van a gyereknek a szülőre akkor tudja hol keresse.Annyira tudnak ezek középkorú emberek unatkozni,hogy a gyereken élnék ki minden szabadidőjüket.Másik kedvencem mikor ezt így azt úgy.Mindenki úgy neveli a saját gyerekét ahogy tudja.
2018. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!