Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esett volna...

Nektek is rosszul esett volna ez egy kicsit? Vagy csak a terhesség miatt vagyok érzékenyebb?

Figyelt kérdés
Imádom az anyósom. Úgy kezel mintha a saját lánya lennék annyira szeret. Nagyon várja már az első unokáját,most vagyok 36 hetes. Ma beszélgettünk és szóba jött egy kislány név,és mondtam,hogy mennyire aranyos már,lehet ezt fogom adni a következő lányomnak(ha lesz). Erre ő szóba hozta a férjem volt menyasszonyát exét(kb 5 éve már ,hogy szakitottak),hogy mindig ő mondta hogy ez lesz a babájuk neve ha születik. Nem előszőr hozta már szóba, de csak nekem,a férjem előtt nem beszél róla. Persze úgy tettem mintha meg sem hallottam volna. Lehet csak én vagyok túl érzékeny :/
2018. júl. 1. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
igen, túlérzékeny vagy, hagyd ezt a fenébe - ő emlékszik arra, de a lényeg, hogy a férjed MOST téged szeret.
2018. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
ha maskor is szoba hozta mar, meg emlitest tett rola, es akkor nem esett rosszul, akkor valoszinuleg a terhesseg miatt vagy csak ugy alapbol egy erzekenyebb nap miatt vetted most mashogy. egyebkent engem barmikor erzekenyen erinte az ex emlegetese, mert mar eddig is szamtalan pelda volt, amikor anyosom rola temazott, es nem terhesen, se most terhesen nem rajongok erte, amikor ezt hozza fel.
2018. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Érthető, hogy rosszul esik, de ne gondold túl a dolgot. Nèha az én anyósom is gondolkodás nélkül mondja ami éppen eszébe jut. A múltjàt senki nem tagadhatja meg, de a férjed csak Tèged szeret, a másik nővel az esküvőig sem jutottak. Te fogod megszülni a szerelmetek gyümölcsét, csak ez számít!
2018. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a terhesség. Természetes, hogy MÁSállapotban vagy (a neve is mutatja!),tehát jóval érzékenyebben reagálsz mindenre.

Nagyon jó a kapcsolatod az anyósoddal, ne rontsd el belemagyarázással! Kívánok neked felhőtlen babavárást!

2018. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és megnyugtató válaszokat!:) Igazatok van.:) ☺️
2018. júl. 1. 23:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!:)
2018. júl. 1. 23:16
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy simán védeni akár, nem akarja, hogy a férjednek gyakran jusson eszedbe az ex...
2018. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is jóindulatú célzás volt, hogy ne add. A párom exe barbara, a gyereknek is ezt akarták adni (ha lett volna). Nekem is tetszett alapból, de mindig a csaj jutna eszembe róla.
2018. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is érzékenyebben reagálsz most. Anyósod csak tényként közölte, hogy az ex menyasszony is ezt a nevet akarta adni. Én ebben semmi hátsó szándékot nem látok. Ettől függetlenül, ha tetszik neked/nektek, nem befolyásolná a döntésemet, hogy az ex is ezt akarta adni.
2018. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz vele. Az Ő élete része volt, ismerte, a múltja egy darabja. Semmit nem jelent hogy felhozta. Csak eszébe jut bizonyos dolgokról! Lehet hogy nem mondod ki de tuti hogy neked is beugrik néha egy régi ex.... Viszont azt a nevet kerüld, innentől kezdve neked is a volt menyasszony ugrik majd be róla!!!!
2018. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!