Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esett volna...

Nektek is rosszul esett volna ez egy kicsit? Vagy csak a terhesség miatt vagyok érzékenyebb?

Figyelt kérdés
Imádom az anyósom. Úgy kezel mintha a saját lánya lennék annyira szeret. Nagyon várja már az első unokáját,most vagyok 36 hetes. Ma beszélgettünk és szóba jött egy kislány név,és mondtam,hogy mennyire aranyos már,lehet ezt fogom adni a következő lányomnak(ha lesz). Erre ő szóba hozta a férjem volt menyasszonyát exét(kb 5 éve már ,hogy szakitottak),hogy mindig ő mondta hogy ez lesz a babájuk neve ha születik. Nem előszőr hozta már szóba, de csak nekem,a férjem előtt nem beszél róla. Persze úgy tettem mintha meg sem hallottam volna. Lehet csak én vagyok túl érzékeny :/
2018. júl. 1. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha magamból indulok ki, akkor szerintem azért mondta, hogy tudd és érts belőle: nem biztos, hogy okos gondolat ugyanazt a nevet adni, mint amit az ex kitalált.
2018. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Valóban,igazatok lehet..kicsit tul reagaltam.:) Köszi a válaszokat!😘
2018. júl. 2. 18:12
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha ilyen Hanna, Emma, Jázmin, akkor ne aggódj, a gyerekek felét így hívják...
2018. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit túlaggódtad, de látom, már meg is nyugodtál. Normális ez ilyenkor.

Jóindulatból szólhatott, mert ez a tény több nőt zavarna.

2018. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!