Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a szülők értesítést kapnak a gyerekük bankkártya tranzakcióiról?

Figyelt kérdés
A barátom (24) szülei indítványozták "kapcsolattartás" címszóval.

#após #Anyóa #nehéz elengedés
2018. aug. 1. 17:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
Jó lenne tudni, hogy erre mégis mi okuk van. Az én szüleim is tudják, hogy nagyjából mikor mire költök, pedig nem kapnak értesítést, csak szimplán szoktunk egymással BESZÉLGETNI.
2018. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha a szülők pénzén él, akkor elfogadható. Ha a saját keresetét költi, akkor semmi közük hozzá.
2018. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem a bank is gáz, hogy ilyet enged. 18 évesen felnőtt, jogilag már nem szabadna, hogy a szülő felügyelje az ilyen dolgokat, ha a gyerek nem akarja. Kivéve ha az illető magatehetetlen. 24 évesnél ez már gáz szerintem.
2018. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Keresztes Bence ***** válasza:
84%

Én diákmunkázok,egyedüli értesítés amikor kapom a levelet minden hónapban h ennyi jött a számlámra itt meg itt ennyit és annyit költöttem, a szüleim egyedül ezt nézhetnék meg de nem teszik

mert ennyi idősen már tudom kezelni a pénzem, ha elköltözött erre arra akkor így jártam, szóval csak annyit akartam mondani ha maga keresi de ha még a szüleitől is kapja az az övé, arra költi amire, és nem normális ha a szülő ennyi idősen felügyeli

2018. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem gáz. És nem a szüleitől hanem elsősorban a barátodtól, hogy megenged ilyet.
2018. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Készülj fel, hogy ha nagy nehezen sikerül is leválasztanod anyuciról, akkor pelenkázhatod te az óriásbébit.
2018. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%

Ha a szulok penze az amit kolt akkor.jogos

Ha a sajat keresete akkor nem


Viszont erre a kerdesre nem adtal valaszt .

Ilyen esetben ez egy meghatarozo valasz lenne.

2018. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Itt nem a pénzen van a hangsúly, hanem hogy nyomon követik mit csinál.

Engem támogatnak a szüleim anygailag, de soha eszükbe nem jutott volna hogy firtassák, mire költöm. Ezért nekem különösen furcsa, főleg egy 24 évesnél. Azt a választ kaptam a miértre, hogy így tudják a szülei eszik-e rendesen-valljuk be, ez nem szokványos módja. Leírtam, engem zavar hogy tudják éppen mikor mit csinálunk, a magánszféránk egy jó része elveszik,nem tartozik minden egyes lépés a szülőkre. Nekem úgy tűnik hogy nagyon kontrollálják a szülei, de ő ezt nem így érzi.

2018. aug. 2. 09:09
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hát szerintem a bank is gáz, hogy ilyet enged"


A bank arra a szamra kuldi az sms-t, amit a szamlatulajdonos megad.

2018. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

#18-ra: "így tudják a szülei eszik-e rendesen"

Na, neeee! Kivesz a bankautomatából 40e Ft-ot. Honnét tudják, hogy ezt milyen arányban költi el ebédekre, kocsmai ivászatra, ruhavásárlásra, buszbérletre, vagy szórakozásra?


Kamugyanús kérdés.

2018. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!