Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám el vette a bankkártyámat...

Anyám el vette a bankkártyámat, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban majdnem lenulláztam a számlámon a pénzt és ezt anyám megtudta mert megnézte a számlámról a levelet. Fogta magát és elvette a bankkártyámat és ő ad nekem a saját fizetésemből költő pénzt hó elején. Ti mit tennétek vissza kérnétek vagy csináltatnátok egy új számlát ?

2013. febr. 3. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? így is úgy is csúnya dolog, de ha felnőtt ember, az még ciki is. csak kíváncsiságból kérdem. Egyébként nem adtam volna oda.
2013. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem adtam volna oda. Főleg ha felnőtt ember vagy.
2013. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
bocsi az lemaradt 22/F
2013. febr. 3. 18:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a bankba a személyid segítségével kiveszed a kesst a számláról.Legyél már egy picit felnőtt. Ha meg nem vagy az, akkor jogos, hogy anyuci adja a zsebpénzt...
2013. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Tök zsír, megmarad a pénzed ő meg ad a sajátjából.

mi itt a gond?

2013. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
hogy nem a sajátjából ad, hanem abból, amit az illető amúgy is költene.
2013. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

"Tök zsír, megmarad a pénzed ő meg ad a sajátjából.

mi itt a gond?"


Olvasd el újra a kérdést.

2013. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
"ő ad nekem a saját fizetésemből költő pénzt hó elején."
2013. febr. 3. 18:56
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kirabol és ellopja a bankkártyádat, akkor új számlát csináltatsz? :)

SZépen fogod magad, besétálsz a bankba és vagy kiveszel pénzt, ahogy előttem írták, vagy letiltatod a bankkártyát és kérsz egy másikat.


Mindettől függetlenül lehet, hogy anyukád csak jót akar neked és még jól is járnál hosszú távon. De attól még felnőtt ember vagy, szóval ha nem adja vissza, akkor a "hivatalos" eljárás a fent leírt... a nem hivatalos, hanem normális pedig az, hogy leültök és megbeszélitek, hogy ez egy vicc, ő vissza adja a kártyát te meg megtanulsz felnőtt módjára bánni a pénzzel.


SOk sikert! :)

2013. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Mi az, hogy majdnem lenulláztam a számlámat? Köteles vagy megtakarítani? Egyáltalán hogyan jutott hozzá olyan személyes adatodhoz, mint a számlaegyenleg? Papíron jön? Mondd le, nem kell az!

Én nemcsak, hogy lenullázom, hanem minden hónapban kiterhelem a teljes hitelkeretemet is, már vagy 10 éve! Istenem, így alakult! Ettől még nem dől össze a világ!


Az "elvett" bankkártyát tiltasd le, így nem fér hozzá a pénzedhez. Bár az új kártya pénzbe kerül...

Ha csak PIN-t változtatsz, akkor nem kell letiltási díjat fizetned, és majd elveszi tőle az ATM a kártyát, te meg majd veszel fel benkfiókban pénzt, bár sok helyen az is többe kerül, mint az ATM használat.

2013. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!