Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez csak szerintem nem normális?

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés

Anyósom nem hajlandó kimenni cigizni. Ritkán vagyunk nála de azt mondja, hogy még az ő otthonába vagyunk addig mi alkalmazkodjunk. Ha ő jön hozzánk majd ki megy cigizni. Páromnak két testvére van, senki sem cigizik és kb mindenkit zavar a cigi szag ha ittvagyunk. Ráadásul van egy 2hónapos babánk és így se hajlandó ilyenkor kimenni.

Csak szerintem lehetne kicsit tekintettel ránk és kimehetne legalább ilyenkor.

Azonkívül , hogy nem jövövök többet van más megoldás? Most jöttünk először a picivel és hittem legalább az unokája egészsége érdekébe most legalább kint cigizik de tévedtem.


2018. aug. 20. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Az ő háza, azt csinál, amit akar.
2018. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem normális. Hiába az ő háza, ha érdekelné az unokája egészsége nem gyújtana rá a jelenlétében. Ha nem lenne hajlandó ezen változtatni, akkor én bizony nem vinném oda többet, meg is mondanám neki, hogy konkrétan a benti cigizése miatt nem. Ha nálatok nem cigizne a házban, akkor majd meglátogat titeket az otthonotokban.
2018. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Amég a tiétekbe nem csinálja addig nem jogos. Max olyan esetben ha kisgyerek felett vagy asztmás ember képébe csinálná. De akkor is a megoldás az lenne hogy nem mentek.
2018. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Az tényleg jogában áll, hogy ahool ö van otthon, ott úgy viselkedik, ahogy neki jó.

De ettöl függetlenül tekintettel lehetne rátok, de erre senki sem kötelezheti.

Megoldás, hogy nem mentek oda, ha meg ö jön hozzátok, akkor ragaszkodhattok ahhoz, hogy a lakásban nem dohányozhat

2018. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mikor megszületett a lányunk akkor jött egyedül hozzánk latogatóba. Másik városba lakunk csak mi szoktunk jönni hozzá. Ő valamiért nem akar jönni.

Persze, hogy az ő lakása és azt csinál amit akar, de az unokája(meg a gyerekei)nem ér/érnek ennyit neki hogy ha itt vagyunk akkor kimenjen cigizni, ez igazán elszomorít engem.

2018. aug. 20. 15:26
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

Az ő háza, akkor?


Ennyi, nem kell odamenni, ha ez zavar.

Nehogy már te dirigálj más lakásában :D


Nyugi, én is gyűlölöm a cigiszagot, mégsem küldöm ki a házigazdát a SAJÁT házából az udvarra bagózni.

2018. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én se küldtem ki a sájt gyerekei kérték rá.
2018. aug. 20. 15:40
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos, ő házában azt csinál, amit akar, de én megmondanám neki, hogy "többet nem jövök, mert a cigaretta fontosabbnak találtatott mint én és én nem szeretném más káros szokása miatt roncsolni egészségem és a gyerekemét se" ha netán tud változtatni, hogy arra az időre míg ott lennék, én lennék fontosabb, akkor mennék újra, egyébként nem.
2018. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
Na most azért bevágni a durcit, mert a saját házában nem a vendégek úri kedve szerint akar vislkedni, meg nem menni látogatóba, az nekem szánalmasnak tűnik.
2018. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki nem kívánja saját - és gyermeke egészségét károsítani, szerintem nem szánalmas.
2018. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!