Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez csak szerintem nem normális?

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés

Anyósom nem hajlandó kimenni cigizni. Ritkán vagyunk nála de azt mondja, hogy még az ő otthonába vagyunk addig mi alkalmazkodjunk. Ha ő jön hozzánk majd ki megy cigizni. Páromnak két testvére van, senki sem cigizik és kb mindenkit zavar a cigi szag ha ittvagyunk. Ráadásul van egy 2hónapos babánk és így se hajlandó ilyenkor kimenni.

Csak szerintem lehetne kicsit tekintettel ránk és kimehetne legalább ilyenkor.

Azonkívül , hogy nem jövövök többet van más megoldás? Most jöttünk először a picivel és hittem legalább az unokája egészsége érdekébe most legalább kint cigizik de tévedtem.


2018. aug. 20. 15:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem, szerintem se normális viselkedés a reszéről, de ő van otthon. Tehat le kell tisztazni vele, hogy ha nem kepes kint dohanyozni amikor ott vagytok, akkor csak nalatok lathatja az unokaját, mert ti többet, nem viszitek oda a gyereket.
2018. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Ja és egyébként, ezt dohanyoskent irtam.
2018. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell menni. Nincs más megoldás. Ha látni akarja az unokajat menjen ő, ott meg nem kell cigizni. Nekem apósom nagyon dohányzik, de MINDIG kimegy a saját lakásában is az erkélyre, ha babával vagyunk naluk. Ez a normalis, szó nélkül teszi a baba miatt. Engem simán felfustolt terhesen.. Azért nem szóltam, mert kb havi pár alkalom volt.
2018. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
40%
Ja, az ő háza az ő vára. Viszont nem mennèk oda. Nem vagyok hajlandó a cigifüstben ülni, a kisbabámmal meg pláne nem. Ha találkozni akar szívesen látjuk.
2018. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!