Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túl reagálom vagy nem normális?

Túl reagálom vagy nem normális?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Minden oké csak az anyukájával van probléma. Azaz helyesbítek. Neki van velem. A kapcsolatunk elején az anyukája kedvelt engem. Majd ahogy komolyabb lett a kapcsolat elkezdett nekem beszologatni, megalázni mások előtt. Mára már tiltja tőlem azzal az indokkal hogy mindig velem van hiányzik neki a fia. Nálam szeretne aludni akkor az anyja nyíg hogy márpedig menjen haza éppen eleget van velem, ő nem akar egyedül aludni stbstb, Együtt fürdünk a barátommal akkor ránk nyit, könyörög, hogy aludjunk együtt hárman, és ha én kapok előtte csókott akkor nyig, hogy neki is kell puszi, és őt is kínálja meg ételekkel ne csak engek szolgáljon ki. Már az őrületbe kerget. A barátom elsőnek nem akarta elhinni nekem ezeket. De már ő is látja.. sokat veszekszünk emiatt mi is ők is.. Ha még ez semmi akkor most amit mondani fogok már féreh dolognak tartok. A kapcsolatunk elején a barátom lement egy faluba és álítása suerint semmi nem történt de nem hiszem. Tehát sok olyan lány van ott akivel voltak dolgai, amikor lement oda szakított elem mert telebeszélték a fejét stb... és lámlám.. az anyja most ott fog házat venni. Jó messze tőlem tele olyan lányokkal. Elkerülhetetlen a találkozás neki velük mert tudjátok egy busz, egy bolt stb.. Ha ő odaköltözik tuti, hogy szakítás lesz a vége.. ha csak a féltékenykedésem nézzük mert egyáltalán nem lennék nyugodt.. lehet jönni azzal, hogy a pasi se normális.. hát ja nem az.. de tudom hogy nagyon szeret engem, rengeteg dolgot tesz értem és sorolhatnám. De úgy gondolom, hogy még túl gyerek ahhoz és mégis csak az anyukájáról van szó, hogy belássa, hogy az anyja betegesen féltékeny rám..

Egy szem gyerek, és az apukáját szereti még mindig akinek már más családja van.

Amikor külön mentünk állandóan hívogatott az anyja hogy hogyan vagyok..amit nem értek, de mikor újra együtt akkor megint kezdődött minden előlről..

A legnagyobb problémam a költözés.. ő mindenféle képpen kertes házba szeretne lakni, mondtam hogy a városunkba is rengeteg kertes ház van miért pont ilyen messze tőlem.. válasz nincs persze. A barátom mivel 17 éves tenni nem tud semmit. Felajánlottuk hogy költözzön hozzánk mert van rá lehetőség, van hely és anyukám szereti őt.. de persze nem engedi neki. Tegnap ott voltam fent náluk ( ami bevallom elég ritka mert őszintén megmondom utálok ott lenni) és belemosolygott a képembe, hogy már lassan költözhetnek is.. de azt az arcot kellett volna látni.. az a boldogság hogy tud engem bántani..hát huha.. mindig mondja költözzek én oda majd oda szülöm a babát és elleszünk. Szerintem nagyon beteges. Soha nem szóltam neko vissza, mégis csak felnőt.. szerintem hamarosan elfogom veszteni a szerelmem.


Mi a farncot tudok tenni?


2018. márc. 29. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

"könyörög, hogy aludjunk együtt hárman"

Mmmmmmmmmmmmmivan? Te jó isten, menekülj ez egy kattant, meg hogy te majd oda levabázol... Aha, aztán úgy táncoltok ahogy ő fütyül

2018. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Engem* féreg* *szerint *csókot *velem *neki és még sok mindent rosszul írtam bocsánat.
2018. márc. 29. 12:57
 3/26 A kérdező kommentje:

Szerintem is beteges. És már a barátom is látja. De mit tudunk tenni?:(

Úgy gondolom velem nincs baja. Csak hogy elveszem az ő egyetlen fiát.. Pedig nem. Mindig is az ő fia marad, ő lesz neki a nő mint anya, akire mindig számíthat stb..

Én csak szeretni szeretném a fiát és vele lenni.

Ő a felnőt miért nekem kell ezt megoldani és gondolkodni, tisztán látni..

2018. márc. 29. 13:03
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan 3-an alszotok egy ágyban és a párod miután téged megcsókol utána az anyjához fordul puszilkodni? Milyen belterjes csürhéhez jársz te aludni?
2018. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy igent mondtunk az alvásra azonnal mentem át a másik szobába. Attól mert nem szólok vissza, meg nem vagyok hülye.
2018. márc. 29. 13:25
 6/26 A kérdező kommentje:
De amúgy ja. Megcsókol engem és muszáj neki is puszit adni a homlokára.....
2018. márc. 29. 13:26
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Ő a felnőtt.... akkor te hány éves vagy?


Beteg az anyuka, beteges a kapcsolat. nem veled van baja valószínűleg, bárki mással is ezt csinálná, és ha egy csöpp eszed van, hagyod is, hadd csinálja inkább mással. Méghogy együtt aludni hárman? Méghogy csók után puszi neki is?


Figyelj, van egy 5 éves gyerekem és egy 2 éves, a kicsit még altatni kell, a nagyot már elvileg nem, de még kéri néha féltékenységből, hogy ha ottmaradok a kicsinél,akkor maradjak ott nála is, míg elalszik. Nekem kb. itt van a határ, ahol még érthető ez a fajta féltékenység. 5 év körül.


A párod anyja mennyi idős is? 45?


Ne azon aggódj, hogy elveszíted a szerelmed, hanem menekülj, babára meg ne is gondolj ettől a sráctól, ha jót akarsz magadnak!

2018. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok én is.
2018. márc. 29. 13:40
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként nekem is volt egyszer olyan barátom, akinek az anyukája nagyon igyekezett elfogadni engem, látszott rajta, hogy az eszével teljesen tudja, hogy eljött az ideje (bőven), hogy a fia leváljon róla, de hangosan zokogott a szomszéd szobában, amikor náluk aludtam (a fiával). A srác meg mellettem sírt, hogy ő egy p*cs, aki miatt sír az anyukája. Úgyhogy átment hozzá, megvigasztalta.


Romantikus este volt, mit ne mondjak.


meséljek még? nagydolog után a srác megkérte anyukáját, hogy hintőporozza be a fenekét. Nem tudta, hogy a sárga csekknek melyik felét kell megtartani, és egyáltalán, hogy kell csekket befizetni. Az élet minden területén kb. ennyire volt életképes anyukája nélkül 24 évesen.


És a srác szíve mélyéről szeretett engem. De szerencsére én nagyon hamar felismertem, hogy ebből jó nem származhat. Gondolkodj el.

2018. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Fiatal vagy. Menekülj. Ebből boldog párkapcsolat nem lesz.
2018. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!