Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket érdekelne?

Titeket érdekelne?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemeltem és félig roma, egyáltalán nem látszik rajta az édesapján kicsit,nagyon normálisak. Ha nem mondta volna hogy roma félig, akkor rajta észre sem veszem. A családjában nagy rangon dolgozik az apja mérnök, az anyja kisfőnök egy cégnél, a testvére rendőr. Ő még egyetemre jár. A kérdésem : titeket ez zavarna? Gátolna abban, hogy össze jöjjetek vele? (Az apukája se az az ,,igazi roma" kék szeme van és nem is barna hanem inkább pirosas XDDD)

2018. aug. 30. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Helyedben ezzel nem foglalkoznék. Gyerekkoromban nálunk a faluban voltak a cigány származásúak és az alja népe cigányok. Két teljesen más kultúra.

Inkább azt nézd meg, hogy kikkel barátkoznak. Mennyire szoros a kapcsolatuk a távoli rokonokkal és hogy ők mifélék.

Ha tényleg rendőr a tesója, akkor ezek mind fölöslegesek. Csak az lehet rendőr, akinek a családjában nincs büntetett előéletű.

Szóval a helyedben nem problémáznék a származásán.

2018. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha téged ennyire zavar, hogy félig roma, akkor inkább hagyd a srácot a fenébe. Te most valószínűleg megerősítést vársz hiszen leírtál más háttérinfókat is, holott nem a családdal, hanem a fiúval akarsz összejönni. Kérdés, hogy minket válaszadókat zavar-e. Téged zavar?
2018. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Semmi probléma nincs velük akkor meg? Dolgoznak és ahogy olvasom nagyon jó állásuk van. Engem nem zavarna amugy is nem a nemzetség vagy bőrszin határoz meg minket.
2018. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha én őszintén(!!!) szeretek valakit, akkor semennyire sem foglalkozom a származásával, bőrszínével, etnikumával.
2018. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar csak kíváncsi voltam mások hogy gondolják :) amúgy köszönöm a válaszokat!! <3
2018. aug. 30. 17:51
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Én is ilyen helyzetben vagyok, engem nem zavar csak a család reakciójától tartok. Ha egyébként normális ( nálam ha roma valaki ha nem, az alpári bunkó viselkedés kizáró ok) és téged nem zavar a származása, szeretitek egymást akkor semmi akadálya annak hogy össze jöjjetek. Sok sikert! Szurkolok nektek!:D
2018. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Sose jönnék össze vele.
2018. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Semennyire sem zavarna.
2018. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És fordított helyzetben? A férfiakat zavarná szerintetek? (ez is csak kíváncsiságból XD)
2018. aug. 30. 18:23
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

úri cigányok rendesek. nálunk a faluban van 2 nagy család, minden gyerek iskolázott (ha diploma nincs is mindegyiknek, legalább egy érettségi és egy szakma). példás életet élnek, ahogy én látom, dolgoznak, rendben tartják a házukat (ami nyilván szép, újépítésű), új autókkal járnak. a kiszemelted családja is ilyen lehet. én nem aggódnék a helyedben.


az egyik előbb említett családból egy lányt elvett a TSZ elnök legnagyobb fia. majdnem kitagadták. pedig az a lány a legrendesebb, legfinomabb nő akit valaha láttam. ELTÉn végzett, mindig csinos, és vagy 10 éve együtt voltak mielőtt összeházasodtak. sajnálom a fiút amiért ilyen sznob családja van

2018. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!