Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik minden hétvégén mennek...

Akik minden hétvégén mennek anyóshoz ebédre azok hogy bírják?

Figyelt kérdés
Főleg én szombaton dolgozok általában. Vasárnap meg 10kor el kell indulni, 11-re odaérünk és hazaérünk kb. 4-re elment az egész vasárnap is. Érdeklődési körünk teljesen más, így az ottlétem is unatkozás. Mondtam a feleségemnek, hogy ne menjünk minden áldott vasárnap, de hallani sem akart róla, mivel ha az anyós összes gyereke ott tud lenni akkor nekünk is ott kell lenni.
2018. nov. 14. 12:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Azok nyilván jóban vannak az anyósukkal.

Én ugyanígy szenvedek ezeken az ebédeken, de max havi 1x ejtjük meg. Az én szüleimhez meg még ritkábban megyünk, nem vagyunk egy vendéglátós família hál istennek. :)

2018. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Mi jóban vagyunk lányunkkal, vejünkkel, de mégsem tartunk családi ebédeket minden vasárnap. Túlzás lenne. A fiataloknak is kell minőségi idő, amit együtt töltenek. (Ettől még lehet nagyon jó a viszony).
2018. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem laknak ilyen messze és nincs is megszabva, hogy meddig kell maradnunk. Mennünk sem kell, és nem pont mindig vasárnap. De mi jóban vagyunk, és örülök, hogy egy nappal kevesebbre kell főzni :D Egyébként az én szüleimhez is szoktunk menni enni.

Így valóban rossz lehet, hogy kötelező, mindig ugyanakkor, így semmit sem tervezhettek a vasárnapra, ami a ti napotok lenne, mert végre nem kell dolgozni. De ha a feleséged nem ért meg, akkor mi hiába értünk meg.

2018. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Kérd meg a nejed, hogy váljon le a szüleiről, te pedig maradj otthon pihenni. Vagy nálatok csak az lehet amit ő akar?
2018. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Te szüleidhez mikor jártok?

Én belehalnék, ha ilyen gyakran kellene pofavizitre járni. :(

2018. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Muszáj menned? Ha nekem nincs kedvem hozzá van hogy nem megyek el, csak a férjem. De szerencsére mi csak havonta egyszer szoktunk.
2018. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Havonta 1x megyünk anyóshoz ilyen ebédre. Eleve egy városban is lakunk, a szüleim is, hétköznap férjem és én is dolgozunk, hétvégén pedig inkább kettesben vagyunk.


Amúgy is állandóan a húsleves/rántott hús/sajtos hús/bakonyi szelet/krumpli püré kombináció váltakozik, a hátam közepére nem kívánom egyiket sem.

2018. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%

Hű, hetes, milyen szenvedéseken kell atmenned havi szinten, nahát!


Kerdezo, mi nem tudunk segíteni, a nejeddel kene dűlőre jutni. Ez így nem jó, hogy nincs kompromisszum.

2018. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de nálunk mindenki beleszólhat az ilyen találkozókba.Nekünk három felnőtt gyermekünk van, párja mindegyiknek, és unokák is.Ők nagyon tartani akarják egymással a kapcsolatot, unokáknak is nagyon jók az ilyen családi összejövetelek.

Viszont nálunk úgy alakult, hogy mi szülők is még dolgozunk, és nem várják el a gyerekeink, nem is engedik hogy minden hétvégén én főzzek, süssek 14 személyre.Mindig meg van beszélve, általában ők szervezik, mikor kinél jöjjünk össze.

Hol nálunk, hol valamelyiküknél.De nem minden hétvégén, van olyan hétvége, amikor senki nem megy sehova, otthon marad a család.

2018. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Párom bütykölni jár az anyjához mert elköltöztünk de még csak a házra jutott idő/pénz itt még nincs neki garázs vagy valami ahova a cuccait rakja. Rohadtul nincs kedvem nekem se minden hétvégén anyost lesnj igy van h csak fogom kirakom az anyjánál és szépen jövök haza a fiammal vagy elmegyünk anyumékhoz.

Mást nem tudsz tenni vagy megegyezel a feleségeddel vagy szépen megmondod neki h ő menjen te havi 1x elmész és ennyi.

2018. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!