Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Férjem tesója down szindrómás, aki egy fogyatékkal élőknek való napközibe jár hétköznapokon. Ugye ott sajnos nem a legjobb a higénia. Van egy 3 hónapos kisfiúnk, akit imádnak a férjem szülei és heti szinten találkozunk. Viszont anyósom már nem egyszer néhány órás otttartózkodás után közölte, hogy a párom tesójának hasmenése van. Oké, gluténérzékeny és nem is tartják rendesen a diétát, nade mi van, ha esetleg a napköziből kapott el valami vírust?! Utálom, hogy erről mindig hallgatnak, mert akkor ugye nem vinnénk az unokát. Én viszont nem akarom már többet kockáztatni, hogy vagy elkap valamit a gyerekem vagy nem. Egy 3 hónapos baba még kórházba kerülhet egy ilyen vírus miatt. És nem is azért oltatjuk be 40ezer forintért rota vírus ellen, hogy csak így családon belül elkaphassa, azért mert anyósom ilyen önző. Nagyon mérges vagyok...
2018. dec. 10. 15:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a saját szüleimtől már nem kell félteni, köszi a személyeskedést.


Amúgy meg annyit lovagoltok ezen a vírus témán, de azért remélem tudjátok, hogy egy sima gyomorrontásos vagy gluténos hasmenés is tud nagyon csúnya fertőzéseket okozni egy ilyen pici babánál.


De tök mindegy, mert a kérdésem nem orvosi szakvélemény volt. Hanem az dühít, hogy anyósom SZÁNDÉKOSAN ELTITKOLJA, ha betegek, nehogy az legyen, hogy így nem megyünk - mert ő unokázni akar. Volt pl. hogy a párom nagynénjéék voltak ott mikor mi is és a kicsim elaludt a nagynéni kezében, mikor felébredt meg már mennünk kellett. Utána anyósom hetekig mondogatta, hogy azon az egy hétvégén Ő nem tudta dajkálni az unokáját. Pedig minden héten megyünk 😒

2018. dec. 12. 09:56
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves okostojások, azóta kiderült, hogy valami bacitól van neki hasmenése. Persze ezt is csak tőle tudtam meg, nem anyósomtól... szóval megbeszéltem vele, mert úgy tűnik vele könnyebb megértetni, hogy szépen mosson kezet és majd adok neki kézfertőtlenítőt, ha a babához szeretne nyúlni...
2018. dec. 13. 15:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!