Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki szereti az anyosat?

Dzsamillaaaaaaa kérdése:

Ki szereti az anyosat?

Figyelt kérdés

##en
2019. jan. 4. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem, nagyon. Egy roppant kedves nő. Apósomat nem ismertem, meghalt, mielőtt megismerkedtem volna a párommal. Elbeszélésekből tudom, hogy nem volt jó ember. De anyósom azóta talált új párt magának és kivirult. Bulizni jár, meg fürdőzni a nyugdíjas klubbal, a párjával nagyokat főznek a kertben, horgásznak, élnek, pezsegnek, eszükben sincs beleszólni bármibe is az életünkkel kapcsolatban. Elfogadták, hogy úgy élünk, ahogy - nem jött össze az unoka, sajnos, de még ezért se piszkálnak minket. Bármikor mehetünk hozzájuk, ők is bármikor jöhetnek, jókat dumálunk, elvagyunk.... nagyon örülök, hogy ilyenek. Nekem már sajnos nincsenek szüleim, ők pedig nagyon emlékeztetnek rájuk :)
2019. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
62%
Én is szerettem és vissza gondolva normálisabb is volt mint a fia :D
2019. jan. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szeretem. Egy vérszívó, velejéig gonosz ember. Apósom dettó.
2019. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
41%
Én is szeretem. :)
2019. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Minden anyósjelöltemet imádtam (kb 4 volt) süttött\nk főztünk együtt erre pont azt nem szeretem akinek a fiával alapitottunk családot XD
2019. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton szeretném, mert egy jószívű, önzetlen és segítőkész asszony, de mégis, annyira elegem van néha belőle, hogy az hihetetlen. Mindenbe beleszól, mindenről véleménye van, rám akarja erőltetni a hülyeségeit (pl. képes azon kiakadni, hogy nem a leértékelt kólát veszem meg, hanem a frisset, ami 100 Ft-al drágább :D). Tudom, hogy csak jószándék vezérli, de ezek miatt sajna nem tudom tiszta szívből szeretni.
2019. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ja már túl sok volt a ki nem szereti/miért kérdés?

ez kb olyan mint a bibliai vicc amit a pap mond:.

Ó hogy én kívülről fújom az Ószövetséget? Akkor ki a régivel jöjjön az új.. -.- :D


Na most viccet félretéve,sokkal érdekesebb a másik oldal.

2019. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, de csak akkor ha porh..anyós!

Miattuk szakadt szét már több jól működő kapcsolatom, mert tele beszélte a lánya fejét. Kiválóan meg voltunk, amikor nem volt tt, de amikor eljött látogatóba, akkor mindig ment a balhé, mert meg akarta mondani mi jó nekünk.


Amikor lent ahol laktak, a nagypapa meghalt, akkor vissza hívta a lányát, hogy kicsit segítsen nekik, egy-két hétig. Közben tele beszélte a fejét, hogy kitagadja az örökségéből, ha nem költözik vissza kapálni. Egyszerűen nem engedte vissza a lányát. Sakkban tartótta. Náluk mindig asszony uralom volt és most is az anyós győzött. A lány mindig hívogatott telefonon, hogy már nagyon elege van abból, hogy ott kell lenni, az anyja erőszakkal ott tartja. Mondtam, hogy jöjjön fel. Viszont én nem akartam lemenni, mert az anyját az összes férje mindig kékre zöldre verte az erőszakossága miatt, én meg nem vagyok ilyesmihez szokva, hogy ilyent csináljak, amire egyedül hallgatott volna az anyós.

Így végül megszakadt a kapcsolat. Még szerencse, hogy csak együtt éltünk és nem házasodtunk össze, mert úgy jártam volna mint jó néhány ismerősöm.


Mert amikor nő jön, akkor olyan mint a passzát szél, forró és nedves.

De amikor megy, akkor olyan mint a tornádó, visz házat, autót mindent!

2019. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!