Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van olyan asszony aki szereti...

Van olyan asszony aki szereti az anyósát?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Nm is kevés. Csak azok nem írogatnak ide. Nekem sincs semmi bajom vele.
2017. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Két fiam van,egyszer én is anyós leszek. Nekem is elég kacifántos anyósom van,de ő iszik. Látva az itteni kérdéseket kommenteket...megrémültem.
2017. jún. 12. 22:01
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Sokan vannak, csak azok nem irogatnak ide.
2017. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért rémültél meg? Nekem is fiam van, és épp azért, mert nekem is kijutott a "kedves" anyósból, megfogadtam, hogy szeretni fogom a menyem, és támogatni a fiam, nem korlátozni, és beleszólni az életébe.
2017. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

#4-s

Tudod, az én anyósom se szól bele mindenbe, csak megmondja, mit hogy kellene csinálni, meg mi a helyes.


Ezzel, csak azt mondom, hiába az elhatározás, máshogy látszik innen és túlról ugyanaz a helyzet.


Nekem van fiam és lányom is. Én azt szoktam mondani, hogy borzalmas anyós leszek, mert csak rossz példát láttam. Most még nevetnek rajtam, de én komolyan félek ettől. Már keresem az irodalmat anyós témában.


Egyébként az anyai nagymamám szerette az anyósát, jól kijöttek egymással, pedig együtt éltek dédanyám haláláig. Mindkét nő nagyon intelligens és alkalmazkodó volt, és nagyapám is. Ezen múlik a dolog.

2017. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Én. Erős akaratú, határozott elképzelésű emberek vagyunk mindketten, ő vezető, en középvezetői állásban dolgoztam, de szerintem egyszerűen eldöntöttük, hogy tisztelni fogjuk egymást es együttműködünk.
2017. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Most döbbenek rá,hogy sokszor mennyire más szándékkal momd valamit vagy cselekszik az anyós mint ahogy a menye veszi (azaz nem veszi)a lapot. Nálunk is volt ilyen,nem vagyunk jóban,de nálunk anyós pálinkaszeretete jelentősen rontott a dolgon.

Szóval nem biztos,hogy amit én jóindulatból teszek majd,azt a menyeim nem ártó szándéknak vagy beleavatkozásnak gondolják majd.

2017. jún. 13. 00:08
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ugyan még nagyon nagyon messze van hogy anyós legyek,de én eleve nem szeretem a nőket,mindig is fiú párti voltam.rossz leszek az biztos :D

Az én anyósom... Nem vagyok megelégedve vele,legyen Ennyi!

2017. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ötös hozzászólása nagyon betalált, pont ugyanezt érzem én is. Még gondolkoztam is azon, hogy hozzászóljak-e a kérdéshez, ugyanis nem tudom őszintén azt mondani, hogy igen, szeretem anyósom, viszont azt is tudom, hogy szerencsétlen anyósom nem feltétlenül szolgált rá, mert semmi rosszindulat nincs benne. Egyszerűen csak felbosszant, felidegesít az, hogy mindig mindenről tudni akar, mindenről van véleménye (az esetek felében a mienk szöges ellentéte) és nem is rejti véka alá.


Ettől függetlenül jó viszonyban vagyunk, igyekszem nem rakni a tüzet vagy támadásnak venni ezeket, csak néha nehéz.

2017. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az anyósomat, kicsit ódivatú, de kedves, normális, és nem szól bele az életünkbe. Az az igazság, hogy sokkal jobban kijövök vele, mint a saját anyámmal.
2017. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!