Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Téged bosszantana ez?

Anyósjelölt kijelentette páromnak, hogy ha esik a hó, mehet át havat seperni. Nem egy városban lakunk, kb 20km. Nincs 10 méter se a járda+ kocsibeálló. Nem tehetetlenek vagy ilyesmi.

jan. 15. 19:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Nem bosszantana, csak stabilan kijelenteném, hogy "nem".

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/31Időpont jan. 15. 19:31 Privát üzenet
Nem bosszantana, mert nem mennénk. ;) Hétköznap van, dolgoztunk egész nap, nem megyünk itthonról sehova, csak befele az ágyikóba.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/31Időpont jan. 15. 19:46 Privát üzenet
Na, én meg örülök, hogy a férjemnek magától eszébe jut, hogy a 60 éves anyja helyett elintézze...

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/31Időpont jan. 15. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt nem értem, hogy várhatja el, ha több páromnak oda-vissza az útidő a jeges, havas úton, mint az, hogy ő másra is használja a seprűjét..

# 4/31Időpont jan. 15. 19:58 Privát üzenet
Drazicc nevű felhasználó válasza:

Utolsónál a pont. Mi abban a rossz ha délelőtt átmentek segíteni, biztos főzne valami finomat aztán ott az egész délután még. Még egy bevásárlást is lehet útba ejteni ha épp útbavan.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/31Időpont jan. 15. 19:59 Privát üzenet
Nem

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/31Időpont jan. 15. 20:00 Privát üzenet
Abban az esetben, ha épp beteg, és egyedül él, és szépen kéri, akkor minden további nélkül, sőt, akkor van annyi esze és szíve a páromnak, hogy magától is eszébe jusson.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/31Időpont jan. 15. 20:07 Privát üzenet

Engem az anyám hívott, hogy ha nem söpörtük még el a házunk elő a havat, ne söpörjük el, mert nevelőapám "alkoholista beállású" hóembereket akar csinálni. Van pár gumicsizmájuk, üres üvegük. Barátnőmmel kíváncsiak lettünk, így ok, gyertek! 3 hóembert csináltak, de inkább olyanok mint egy földönkívüliek..Az őseim végigröhögték az egészet.

27/F

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/31Időpont jan. 15. 20:09 Privát üzenet

8: hatalmas arcok a szüleid :D

Alapvetően én felajánlom hogy elmegyek. 20 km semmi. És képzeld, lehet ésszel is vezetni. Fellapátolom egy kupacba és felsózom. Ez baromi nagy megterhelés az én pici lelkecskémnek....

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/31Időpont jan. 15. 20:15 Privát üzenet
És ez téged miért bosszant?

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/31Időpont jan. 15. 20:16 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!