Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vannak itt olyan párok akik...

Vannak itt olyan párok akik csak a saját családjukkal tartják a kapcsolatot, de egymás családjával nem?

Figyelt kérdés
Volt ebből probléma a szülők részéről? Hogyan oldottátok meg?
2019. jan. 22. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Igazából a saját szüleinkkel is csak minimálisan tartjuk a kapcsolatot, egymáséval szinte egyáltalán nem. Én édesanyámmal csak azért, mert a betegsége miatt néha segítségre van szüksége. Párom is csak akkor beszél a szüleivel ha tesójáék otthon vannak és őket látogatja meg. Mind a ketten mérgező szülőkkel nőttünk fel, ezt látja a párunk is. Engem semmilyen kötelék nem fűz a szüleihez, tehát semmilyen pozitívumot nem tudok róluk elmondani, borzasztóan haragszom rájuk hiszen majdnem tönkretették a párom egész életét. Nyilván ők is rám, hiszen én rángattam ki az elvárás tengerükből a kicsi fiukat és én segítettem neki megszabadulni a megfelelési kényszertől. Párom ezzel teljesen tisztában van, és egyáltalán nem várja el, hogy tartsam a kapcsolatot a szüleivel. Simán elküldi őket a francba ha problémáznak ezen. Én ugyan így vagyok a saját édesanyámmal, tudom, hogy rettentő negatív ember akinek semmi nem jó. Abszolút nem várom el a páromtól, hogy jópofizzon vele meg tolerálja a baromságait.

Nyilván mindkét részről volt nemtetszés amikor közöltük, hogy tőlük teljesen külön életet kezdünk és nem érdekel a véleményük. Az ő szülei rendszeresen támadtak engem egy jó ideig emiatt, de rájöttek, hogy semmire nem mennek vele. Nem kell foglalkozni a mérgező emberekkel.

2019. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én anyámmal tartjuk napi szinten a kapcsolatot.

A párom a szüleivel viszonylag gyakran beszél, én velük soha. Utálom őket. Mindig normális voltam velük, de ők- főleg az anyja-sokat tettek a kapcsolatunk ellen, egy jó szavuk se volt. 2 évig látogattam őket, egyszer kíbáltak meg egy pohár vízzel, de azt is rám kiabálták :D

Falusi parasztok

2019. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, igen nálunk is ez van. Persze meg lehet érteni a szülőket, tudjuk milyen gyerekkoruk volt, mi alapján gondolják azt amit, meg hogy legbelül valahol ott van bennük az ép ember, csak valahogy az élet 90%-ában a legrosszabbat cselekszik amit lehet.
2019. febr. 16. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!