Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A vb-n, ha egy klubcsapatban...

A vb-n, ha egy klubcsapatban játszó játékosok egymás ellen kerülnek, akkor hogyan segítik saját csapatukat?

Figyelt kérdés

Például (most) az Argentína - Horvátország meccsen kikéri a csapat/edző Rakitic véleményét, hogy mit kéne tenni Messi ellen?

Vagy a spanyol - portugál meccsen ugyanez Ramos-Ronaldoval.

Mivel jól ismerik egymást biztosan tudnak segíteni.


2018. jún. 21. 19:40
 1/4 anonim válasza:

Hogyan segítik a saját csapatukat? Gólt rúgnak... :)

Nem hiszem, hogy sokra mennek ilyen segítséggel. Főleg Messi és Ronaldo helyzetében. Sztárfocisták, akik 10/8-szor jól játszanak és nem véletlenül van ekkra nevük.

Amúgy meg egy csapat 11 emberből áll. Hiába van egy tipp Messi ellen, ott van még rajta kívül 10 játékos. :)

2018. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Alighanem azert meghallgatják őket, hiszen klubtárskent, megis lehet arra ötletük, hogyan lehet a legjobban "kikapcsolni", vagy épp kizökkenteni őket.
2018. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Undorító sportszerűtlen viselkedés aki így "elárulja, hátba szúrja" a saját klubtársát. Na mondjuk a labdarúgást sose az etikussága jellemezte.
2018. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2-vel értek egyet leginkább, én is így gondolom, de gondoltam megkérdezem, hátha valakinek nagyobb rálátása van a dologra.


#1 Ne csak Messire és Ronaldora gondolj, ők csak a példák voltak. Lehetne párhuzamot vonni bármelyik másik 1-1 játékossal is, akik ügyesek és jobb, ha tudnak róluk ezt-azt, hogy mégis mi a gyengéjük.


#3 Nekem is eszembe jutott ez, de nem így! Ez nem árulás, de tény, hogy kiadja a saját csapattársát másoknak. De itt ugyanúgy ellenfelek, mint bárki más. Ez benne van.

2018. jún. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!