Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha barátom családja...

Milya kérdése:

Mit tegyek ha barátom családja ki használja a barátomat? Pl 21 évesen vetettek fel hitelt kétszer is és barátom saját maga fizette vissza amit családjának adott és vannak náluk nevelt gyerekek amit a párom hord állandóan ide oda .

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 21:22
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
89%
A barátodnak kell a talpára állni, és megmondani, hogy anyuci, apuci, ez nem így működik.
2019. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
csak ők is segítenek nekünk mondjuk mondta anyukája ebédeljünk náluk én nem akartam el fogadni mert tudtam mi lesz utána ha jót tesznek duplán kel barátomnak oda adni én tudom hogy vissza élnek vele barátom túl jó szívű hat az összes tesója ki ment külföldre dolgozni mert ő itt maradt és segitet anevelt gyerekeket ide oda vinni vigyázni rájuk meg ilyenek midig van valami majd ő elintézi csak kicsit el mentünk ki kapcsolódni mar hívtak hogy kéne ez kéne annak segíteni
2019. jan. 22. 21:31
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Ne hagyja, hogy ennyire kihasználják. Az normális, ha valamennyit segít, de mindennek van határa.
2019. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
mondtam a barátomnak de ó nem gondolja ki használásnak mert ők is segítenek a vasárnapi ebéd kötelező náluk ami ismét szép dolog de ha nem együnk akkor megint meg sértődnek a barátom mondta így nőt fel ó csak ezt tudja
2019. jan. 22. 21:37
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Akkor vagy elfogadod így a közös életeteket, vagy búcsút mondasz a barátodnak.
2019. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Vasárnapi ebéd-- hitel,kicsit más kategoria. De aki balek az el is hiszi amit pénzéhesanyuci mond.. Enyém is ilyen volt,140 adtam haza,mikozben alig voltam otthon,alig használtam bármit is,aztán elegem lett,sarkamra álltam és eljöttem,közöltem anyuval h innentől pumpolja az aktuális pasaijait,mindig tapadt vkire,engem is erre akart rávenni h tapadjak pénzesekre és huzzam le őket neki.. Beintettem..

36N

2019. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
A barátod jó indulatú, de neki kell elhatároznia, hogy nem lesz többet csicska meg mindenes.
2019. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

èn tuti nem csinálnàm

Igy alapits vele családot,majd a gyereketek feje fölül eladja a házat mert az anyjának pènz kell pfff

2019. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
én mondtam neki lehet választani menj vissza szüleidhez ha nem tudod meg mondani félnőt férfi vagy van külön életed de nem ő van rajuk szorulva hanem család rá engem is nehezen akartak elviselni mert picit is hallgat rám azt nem tudjak annyira manipulálni
2019. jan. 22. 22:06
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit jobban megfogalmazhatnád a kérdésed, alig értem. Részletek hiányában nem fog senki tudni pontos választ adni.
2019. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!