Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mert anyám, és...

Mit tegyek? Mert anyám, és köztem állandóak a viták!? Nem hagy élni, és a gyerekekkel tart sakkba! Már nagyon megvísel, mert a gyerekek apját is állandóan szapulja.

Figyelt kérdés
Részben miatta menttünk szét!És nem látja be nem lesz jó!Egyenlőre az anyagiak véget nem tudunk elmenni!

2012. márc. 25. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd már ki bővebben! Mi az, hogy a gyerekekkel tart sakkban?
2012. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit több infót légyszi, a gyerek sakkban tartást én sem értem...mit csinált hogy szétmentetek?
2012. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha a te gyerekedröl van szó, akkor költözz külön és egyböl megszünik ez a gond.


Ha meg a szüleid tartanak el téged meg a gyereket is, akkor hallgass.


Olyan meg nincs, hogy amiatt megy szét egy kapcsolat, hogy valamelyik fél szüleinek nem tetszik a másik, illetve csak akkor, ha egyik fél (vagy akár mindkettö) éretlen a párkapcsolatra.

2012. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos kedves utolsó van olyan hogy az egyik szülő miatt mennek szét a párok. Ha folyamatosan áskálodik valaki a másik ellen és éveken keresztül megkeseríti az életét azt előbb utóbb meg lehet unni. Én a helyedben kérdező alaposan elbeszélgetnék az anyámmal, aztán ha még szereted a gyerekeid apját keresd fel, beszélj vele talán van még remény.
2012. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs igazad, ha valamelyik szülö áskálódik, akkor

1. a párnak EGYMÁSSAL meg kell beszénli, hogy mi a helyzet

2. az embernek a párjában biznia kell maximális módon

3. a beleszólogató, áskálódó szülövel nem állni sóba, adott esetben megszakitani vele a kapcsolatot.


Ha valamelyik fél annyira befolyásolható, hogy a kivülálló szét tudja öket beszélni, akkor ott az illetövel van baj, mert hagyja, hogy beccsapják. Egy STABIL kapcsolatot KIVÜLÁLLÒ nem tud elrontani, ha mégis, akkor ott már leötte is voltak problémák, ha más nem, az illetö jelleme.

2012. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4/5

Tényleg anyém kákán is csomot keresek viselkedése a mai napig is a gond!Nem tudok vele mit kezdeni,mert már ki vagyok!

2012. máj. 10. 21:43
 7/8 A kérdező kommentje:
gyerekekkel tart sakkban+a gyámhatósággal!
2012. máj. 10. 21:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Állandóan mondogatta a dolgokat!Nem hagytta az életünket élni,és ezt untta meg a gyerekeim apja!Szerinttem egy idő után elmenekül még a legtürewlmesebb ember is,vagy csinál ostobaságot!
2012. máj. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!