Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor hazajövök miért kell...

Mikor hazajövök miért kell állandóan azt hallgatnom minden téméban, hogy a ti időtökben ilyen nem volt, a mai gyerekek stb?

Figyelt kérdés
Nálatok is így van? Komolyan már kikészülök. Pedig nem "öreg" az anyukám de teljesen leépít ezekkel. A mai gyerekek máskép fogzanak....és egyebek. Most a bilizést erőlteti szó szerint kergeti a 2éves kisfiamat aki nagyon szégyenlős kaki téren, mondtam nehogy vissztartsa ez miatt erre nekem esett hogy olyat nem lehet akinek kell az ki is jön, meg csak a netről szedem ezeket a hülyeségeket. Ha meg élő példát hozok akkor én mindent ki tudok magyarázni..áááá
2016. jún. 22. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére nem lakunk együtt egyik nagymamával sem, úgyhogy csak a gyerek visítását kell hallgatnom, az észosztást nem.

Anyukád, mondd meg neki, hogy ne szóljon bele. Ugyanis ha a gyerek nevelésének a felelőssége a tiéd (ha elszúrod, te leszel a hibás), akkor a döntés joga is csak a tiéd. Majd kérdezel, ha valamit nem tudsz.

2016. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és fogadj meg egy jó tanácsod egész életedre: sose magyarázkodj.
2016. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyam ugyanez.:) anyosom is. Nekem az a fura, hogy nem orulnek, hogy je, hogy fejlodik a taplalkozastudomany, a mozgasterapiak. Je, de csodas a tudomanyos vilag. Hanem vetyengenek, hogy bezzeg regen jobb volt.


A ferjem annyit szokott mondani, igen, mert nem volt antibiotikum es 1 eves kort alig elte meg valaki. Tenyleg sokkal jobb volt...

2016. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindenkinek ott volt a lehetőség hogy saját gyereke legyen és azt úgy nevelje ahogy akarja. Én ezt mondom a kötekedőknek, aki nem ért ebből avval meg majd akkor találkozom, ha megtanult viselkedni!!!
2016. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dehogy élünk együtt...

Mi nagy városban lakunk anyumék faluban, és ha jövünk 1-1 hetet töltünk itt de mostanra már odáig jutottunk hogy első nap kikészít. Tegnap este jöttünk...

Eddig a hét.végéig bírta tanácsok nélkül...

Legszivesebben kihagynám ezt, de nem akarom nagyiktól elszakitani a gyereket, ráadásul nagyon élvezi a kintlétet,kertet...

2016. jún. 22. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Attól, hogy nem költözöl le hozzá egy hétre, még nem lesznek elszakítva. Jó dolog a kert, de nem éri meg, ha közben idegbeteg leszel. Vannak parkok, játszóterek is. Senkinek ne hagyd, hogy kiborítson, és főleg ne magyarázd ezt a gyerek érdekeivel. Egy-egy napos látogatások attól még lehetnek mindkét fél részéről.
2016. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja mer húgy ÚGY haza :) Ez érdekes, nekem a haza az haza, az Anyuhoz meg az Anyuhoz. Ezért értettem félre.
2016. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mikor hazajövök miért kell állandóan azt hallgatnom...?"


Mert nem állsz a sarkadra, és nem mondod meg anyukádnak, hogy a te gyereked, és tartsa tiszteletben, hogy te hogyan szeretnéd csinálni.

Mindenki előtt ott a döntés. Ő máshogy csinálta, mert máshogy akarta. Ne kényszerítse rád, hanem had döntsd el, te hogyan akarod.

2016. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!