Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire ciki ha viszek, vagy...

Mennyire ciki ha viszek, vagy ott veszek ennivalót?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide tartozik akkor tegyétek át.


Nagyon sokat vagyok pároméknál (aki szintén szüleivel él, ahogyan én is), és ők nagyon másképp táplálkoznak mint én. Az ebédbe nyilván nem szólok bele, bár volt már hogy nem ettem meg, konkrétan a disznópörköltet amitől fáj a hasam.

De pl reggelire is margarint esznek, mindenféle felvágottal, amit én nemigazán szeretek. Gondoltam mi lenne ha vinnék vajat, sajtot, sonkát, amiből természetesen bárki ehet? Csak nem tudom ez nem e úgy veszi ki magát, hogy elégedetlen vagyok. Felnőtt, kereső nő vagyok, csak az összeköltözés egyenlőre nem megoldott. Szerintetek ciki? Vagy lehet még örülnének is? Páromnak se nagyon mertem mondani, nehogy neki is rosszul essen, vagy elégedetlennek gondoljon. Bár ő tudja hogy otthon egészen mást eszek. Viszont az is igaz hogy nem állnak jól anyagilag, ami miatt szintén lehet kettős ez, vagy az hogy "elkényeztett úri lány, nem jó neki az olcsó", vagy pedig örülnek hogy ehetnek normálisabbat. Kedvesek velem, szeretnek, semmiképp sem szeretném őket megbántani.


2019. febr. 15. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
22%
Ez színtiszta sznobizmus, az meg egyenesen undorító, hogy éppen olyanok előtt akarsz felvágni a kényes ízléseddel, akik reggelire margarint meg parizert engedhetnek meg maguknak. Vegyél a pénzeden némi jóízlést és empátiát inkább.
2019. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerű.


Ne úgy vidd, hogy "Moslék a kajátok, ezért inkább hoztam sajátot.", hanem mond azt, hogy szeretnék beszállni a kiadásokba, ezért bevásároltam, tessék.

2019. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem nagyon hülyén jönne ki és igencsak sért ő felhangja lehet. Két dolgozó felnőtt amúgy miért nem tud egy albérletre valót összedobni?
2019. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
79%

1.-nek.


Ez nem finnyáskodás, nekem is volt olyan, hogy nem ettem a csajoméknál, mert nem szerettem azokat a kajákat.

Vagy szerinted fossam össze magam a sok tejes kajától, ott a vacsoraasztalnál, laktózérzékenyen?

2019. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
19%

2!


Ezzel az a baj, hogy elvileg nekik kellene hogy vásároljon, ha a kiadásokba akar beszallni, gyakorlatilag viszont magának veszi, ergo meg is eszi

2019. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem ciki. Én is csináltam ilyet, vittem magammal olyan kajákat, amiket én szoktam enni (mert egyébként se ők etessenek minden nap), főztem is nekik, nagyon örültek neki, sőt a párom anyja rendszeresen megkért, hogy tanítsam meg őt is, hogy kell ezeket főzni.
2019. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!

Úgy csináld, ahogy 2-es javasolta!


Ha azért nem vettek eddig olyat, mert nem szeretik, akkor úgyis te fogod megenni. Ha ők is szívesen eszik, akkor is nyilván nagy részét meghagyják neked. Ha látod, hogy fogyasztják, akkor legközelebb többet veszel.

2019. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
64%
#1 Bezzeg, ha a szülők ennének valami úri kaját és a kérdezőnek pont az nem tetszene, akkor máris az ő pártját fognád, mi? Valójában nem a véleményedet mondod el, egyszerűen csak azon keseregsz, hogy neked is csak parizerre telik. Erről meg a kérdező nem tehet!
2019. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: azért van különbség aközött hogy "nem szeretem", és aközött hogy "laktozerzekrny". Utóbbi nem "szeretem/nem szeretem kategória. Egy disznópörkölttől meg nem tudom hogy lehet valakinek hasfajasa. Nem írt a kérdező semmit hogy valamilyen etelallergiaja lenne, szóval, igen egyet értek az elsővel, sznobizmos. És bizony lesz kemény sértődés ha a kérdeznék nem jó a margarin+parizer, helyette vaj+sonka. Ezt külső szemlelokent mondom. Pedig én aztán maga vagyok a finnyásság, de azért ilyen durván én sem szoktam válogatni. Pláne nem vendegsegben.
2019. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
86%
Hat ha nagyon sokat vagytok ott, akkor szerintem is kivitelezhető sértődés nélkül, hogy "beszállsz a költségekbe".
2019. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!