Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kedveljem meg a párom...

Hogy kedveljem meg a párom családját?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal. Anyós és sógornő első perctől nem volt szimpatikus számomra.

Tipikus idióta család.. (anyós lefeküdt sógornő csávójával stb..)

Az elmúlt időben anyósom összeszedett egy cigány kandúrt magának, nem jártak dolgozni csak otthon voltak meg ilyenek. Mindig tőlünk lett kérve a pénz amit a párom természetesen adott is. Most viszont van már munkahelye de ugyanúgy kéri a pénzt ha úgy van. (a pasija már nincs meg állítása szerint.)

Közben a sógornőm sikeresen ott hagyta az iskolát és terhes lett 19 évesen. Már megvan a baba is. Neki se dolgozik a csávója (szintén cigány) csak otthon élősködnek anyós nyakán.

Akárhányszor megyünk oda mindig látszik rajtam, hogy nem tudom elfogadni ezt az egész helyzetet.. Az sem megoldás hogy nem járok ki mert akkor megszólják illetve ami fontosabb: rosszul esik a páromnak.

Hogy tudjam kezelni a helyzetet? Nem vagyok az a fajta sajnos, hogy jópofizni tudjak...


2019. febr. 26. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát ilyen familiat elég nehéz elvarni, hogy kedvelj.

A párod teljesen normális amúgy? Mert akkor inkább szégyenkeznie kéne, nem várhatja el, hogy elfogadd ezeket meg örömmel találkozz velük.

Az én párom családja is gázos, nem sértődik meg, ha nincs kedvem menni hozzájuk.

2019. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell kedvelned őket, sőt, nem is kell látogatnod őket. A párod menjen csak egyedül, ha ennyire tartani akarja a kapcsolatot ezekkel az emberekkel, téged ne kényszerítsen rá. Nagy ritkán elkísérheted, évente 3 alkamlat kibírsz te is.
2019. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A párom hálIstennek normális. Nem is értem, hogy lett ő ilyen mikor a családja teljesen más... :)


Akkor ezt vele beszélem meg. :)


Csak már az is bosszant ha látom, hogy kereste az anyja. Most nagy nyalizásokba van én úgy vettem észre... De azt meg egyértelmű, hogy nem várhatom el hogy ne foglalkozzon a családjával..

2019. febr. 26. 13:49
 4/14 Techno091 válasza:
7%
Képzeld el nálam az a szitu hogy párom anyja másfél éve nem dolgozik. A battya se. Egy haztartasban elunk. Én havonta be vásároltam. Mosógépet adtam nekik. Felvettem 120ezer providentet. Másnap én voltam a szar mert próbálok segíteni a barátomnak hogy le tegye a cigit (nem rendes cigi) más anya örülne ha egy ilyen lány van a fia mellett. O mas. Iszik cigizik az anyja minden nap. Nem dolgozik. Kiakasztó egyszerűen és ha szolsz neki o megvan győződve arról hogy amit csinál az jo. De matol be fejeztük . Költözünk a barátommal. Nem lehet ezt birni. Én annyit mondok a te esetedre hogy próbálj keveset a légterükbe lenni. Persze ha muszaly muszály a párod miatt . De ő is megfogja érteni ha nem tetszést nyilvánítasz . Ha pedig nem érti meg az eleg nagy gaz. :/
2019. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Techno091 válasza:
5%
Raadasul parom eddig naponta vette a cigit meg mindent . Ha megkérdezem anyost kell e segíteni azt mondja nem. Masnak meg az megy hogy nem csinálunk semmit
2019. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem kedvelni kell őket, ez nem lehet erőltetni. Inkább csak a tudomásulvétel (direkt nem írok elfogadást) szintjén kezeld, hogy ők ilyenek, nem akarod megváltoztatni őket, de nem fogtok mélyértelmű intellektuális eszmecseréket folytatni.
2019. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Tudod ki tenné be oda a lábát?

A párod meg fogadja el, hogy undorodsz a bagázstól.

Micsoda szégyen, és nem nem az, hogy te nem megy oda, hanem ez az ősközösségi lét, amiben élnek.

2019. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem kényszeríteném a párom arra, hogy elviselje a családomat, nekem ez nem fér össze azzal, hogy szeretek valakit.
2019. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

A beetetésig minden pasi tök más mint az otthon látott minta és érdekes összeköltözés esküvő után tök ugyan olyan lesz,vajon miért? Eleve nem jövök össze ilyen hátterüvel,az első körbe mikor észlelem,h cigok meg 19 évesen szülni meg kunyerálni élösködni,na ott repül a csávó is..

37N

2019. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Megnyugodtam akkor, hogy nem én látom rosszul a helyzetet.

Elhiszem, hogy rosszul esik a páromnak, hogy így állok a családjához de megpróbálom akkor megbeszélni vele. :)

2019. febr. 26. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!