Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem szeretjük egymást a...

Ha nem szeretjük egymást a párom csalàdjàval, akkor esküvö után elköltözünk köteles vagyok járjak hozzájuk? Vagy ha elköltözünk sz*rhatok rájuk?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 12:49
1 2 3
 11/27 Metionin ***** válasza:
86%
Nem vagy köteles. Bár ha ennyire nem szimpik, én hozzájuk se költöztem volna.
2019. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem értelek, kérdező!

Az ingyen lakás jól jött, pedig a párod szülei befogadtak és NEM mondták, hogy le...nak! Te meg utána feléjük se néznél?

2019. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy az együttlakással mérgesedett el a helyzet. Nyilván ha utálta volna őket már az elején, nem költözik hozzájuk.
2019. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Ha kölcsönösen utáljátok egymást, akkor minek kell ezt erőltetni?

Te nem vagy kíváncsi rájuk, nekik meg szívességet teszel, ha nem kell nézegetniük téged.

Jól van ez így!

2019. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem élek a párom szüleivel ,nem értem miből veszitek !

Az édesanyja nem él ,az apjának pedig mindig a nôk fontosabbak voltak . A családja az exét szereti mert a párom mostoha anyja rokon vele . A sogornőm pedig irigy kutya és rántsa utána a sogoromat , a párom bátyát.

A párom is tudja milyenek , nem fáj neki . Mindig elmondom mit gondolok roluk , ök se jobbak . A pàrom is várja hogy elmenjünk külön .

2019. máj. 4. 08:23
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

#15

"...akkor esküvö után elköltözünk..."

"Vagy ha elköltözünk sz*rhatok rájuk?"

Talán ebből?

Ha most sem éltek együtt, akkor hogy függ össze a hozzájuk járkálás esküvővel, költözéssel?

Vagy itt mindenki hülye, engem is beleértve, vagy te nem tudsz fogalmazni!

2019. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
45%

#15

"A pàrom is várja hogy elmenjünk külön."

És ez mivel magyarázod?

2019. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jèzusom . Egy faluban lakunk , és elakarunk menni vàrosra . Ezen mit nem lehet érteni ? Ja bocs ti magyarországiak vagytok , én erdélyi !
2019. máj. 4. 12:25
 19/27 anonim ***** válasza:
Most is sz@rhatsz rájuk, ha úgy tartja kedved, akkor is, ha ugyanabban a faluban éltek. Senkivel nem kell kapcsolatot tartanod, akivel nem akarsz, akár Erdélyben élsz, akár Magyarországon. Bármilyen nemzetiségű is légy, az önálló döntés lehetősége adott, ha egyutcás zsákfaluban laknék sem bratyiznék senkivel, akit nemszeretek, ezt Te is megteheted, esküvő és elköltözés nélkül is. Köszönsz nekik ha épp szembe mennek és annyi, gondolom ők sem kedvelnek Téged, nyilván nem fogsz nekik hiányozni. Megbeszéled a pároddal, gondolom megért Téged, ha már egyszer hozzámész feleségül és ezentúl majd tartja velük egymaga a kapcsolatot.
2019. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen mit nem lehet érteni?"

Csak azt nem lehet érteni, amit NEM írsz bele a kérdésedbe!

Senki sem gondolatolvasó, a kérdésed pontatlan volt.

2019. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!