Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem szeretjük egymást a...

Ha nem szeretjük egymást a párom csalàdjàval, akkor esküvö után elköltözünk köteles vagyok járjak hozzájuk? Vagy ha elköltözünk sz*rhatok rájuk?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 12:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#20


Nem tudsz olvasni!!

2019. máj. 4. 17:03
 22/27 anonim ***** válasza:

Semmi kötelező szabálya nincsen a kapcsolattartásnak. Mindegy, kívülállók mit mondanak. Az a lényeg, hogy ti a pároddal jussatok ebben kompromisszumra úgy, hogy senki se bántódjon meg.


Nyilván, ha bizonyos embereket nem tudsz elviselni, nem kell erőltetni a jópofizást. De azért szerintem az nagyon ritka, ha az ember abszolút nem találkozik a párja családjával. Évi pár alkalommal, gondolok itt Karácsony, születésnap, névnap, keresztelő, és társaira, azért el lehet viselni.


Én utálom a párom anyját, és meg is van az okom erre. Tudja a párom is. Gyalog 15 percre lakik tőlünk, de nem járok át hozzá. Nekem így a jobb. Párom akkor megy, amikor akar (minden hétvégén). Viszont azon túl, hogy nem látogatom, semmivel nem mutatom ki az ellenszenvemet. Átlag 2 havonta egy alkalommal találkozom vele pár órára, amikor "muszáj". Ennyit a párom kedvéért kibírok, és kulturáltan is viselkedem ez idő alatt. Egyébként meg magasról le*rom, ahogy te is írtad a kérdésedben. Ő egy olyan típusú ember, akivel, ha spontán sodor össze az élet, semmilyen módon se tartanám a kapcsolatot soha. Én a párom kedvéért viselem el, de csak alkalmanként.

2019. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Metionin ***** válasza:
Bocs de tényleg úgy lehetett értelmezni, hogy náluk laktok. Ha eleve külön laktatok, akkor eddig is nyugodtan megtagadhattad volna a látogatást. Tök mindegy hogy ugyanabban a faluban/városban laktok-e vagy nem, akit nem kedveltek, ahhoz nem kell menni, akkor sem ha rokon. Ennyi.
2019. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon megyek csak mikor nincsenek othon.
2019. máj. 5. 18:27
 25/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek?
2019. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Csak akkor szrhatsz rájuk, ha a párod ezt engedi. :D Tapasztalatból mondom, van, aki keményen elvárja, hogy hetente 2x ott legyetek, akkor megszívtad.
2019. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nekem senki nem parancsol ;) amugy ő sem akar sokat menni hozzájuk mert a páromat se szeretik
2019. máj. 9. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!