Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kerülöm a párom otthonát! Mit...

Kerülöm a párom otthonát! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már kb 3 éve együtt vagyok a párommal és imadom őt viszont a szüleit nem. Mármint nem nem szeretem csak nem szeretek velük beszélgetni. Régebben nagyon sokat jártam viszont féltem mivel ők bármelyik percben képesek voltak nagyon csúnyán össze veszni de annyira hogy nem csak az egész ház de még az utca is az anyóstól zeng. Már több mint 12 éve otthon van, nem dolgozik mivel a párom hugaval foglalkozik mivel beteg! Beszélni már leültem velük de ha ott vagyok ha nem csak megy a veszekedés. Anyós veszekedik mindenkivel. Ha segítek az a baj ha nem akkor meg az. Már nem lakom náluk és pont ezért is költöztem minél messzebb... Viszont már a páromtól is megkapom hogy én nem hozok áldozatot a kapcsolatunkba csak menekülök! Viszont nekem az az elvem, hogy nem megyek oda ahol rosszul érzem magam mivel rajtam nagyon meglátszik ha nem szeretek például olyan helyen lenni ahol pattanásig van a feszültség. Szerintetek bennem van a hiba?

2019. jún. 24. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Hányszor mondtátok az anyósnak, hogy menjen el valahova, ti addig vállajátok a beteget?
2019. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Milyen betegsége van a párod húgának? Nem azért olyan ideges az anyósod?
2019. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 nagyon sokszor... Még uszodába is befizettük mert mondta hogy nagyon szerette úszni de utolsó pillanatban elmondta hogy ő neki nincs kedve elmenni...

#2 autista már születésétől kezdve de tisztán állítom hogy semmi gond vele, nem mutatkozik úgy mint a másokon sőt legtöbbször nem is lehet megmondani higy az!

2019. jún. 24. 11:00
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, de jó, hogy te állítod... ha ennek ellenére otthon lehet vele, akkor a te diagnózisod lehet hibás.
2019. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem ezért tettem fel a kérdést :) az asszony is már többször lett mutve ezért is otthon lehet. Legutóbb a méhét vették ki mivel méhrákja volt sajnos... Nem muszáj a gyereken kijönnie súlyosan annak hogy otthon maradjon vele. A lány rendesen jár iskolába sőt már több versenyt is meg nyert. Többször foglalkoztam már vele és hordtam iskolába is. Szerintem ne a kislányra térjünk ki. Nekem ő nem probléma :)
2019. jún. 24. 11:15
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nárcisztikus kicsit, nélküle a Föld is ellenkező irányba kezdene forogni. Majd jönnek a károgók, hogy mindig a szakítás az első javaslat, de egy életünk van... olyan helyen olyanokkal kell az időnket tölteni, ahol/akikkel jól érezzük magunkat.
2019. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele szakítani mert tényleg imádom és nem ennek kéne befolyásolnia a kapcsolatunkat! Viszont ő a sok feszültség miatt minél többet ideges és nagyon sokat veszekedünk mióta nem járok olyan sokszor oda.

Volt hogy a fejemhez vágta már azt is, hogy neki a család az elso(amit megértek mert nekem is a családom az első) és ha valakinek mennie kell az én vagyok. Már volt egy pár hónapos szakitásunk amit mondanák inkább mosoly szünetnek(előtte két évig jártunk).

De nem látom hogy hogy jöhetnék ki úgy a helyzetből hogy mindenkinek jó legyek.

2019. jún. 24. 14:21
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Csak olvasd vissza, amit írtál, kicsit próbáld kívülről szemlélni magad és a helyzetet, ott van benne a válasz.

Te nem szereted a családját. Ő jobban ragaszkodik a családjához, mint hozzád és ezt kategórikusan ki is jelentette. Miattad az anyja nem fog megváltozni, érted sem fog. Vagy eltűröd, hogy rajtad kívül a kutyát nem érdekli, mit érzel vagy a sarkadra állsz és elkezdesz törődni a saját életeddel.

2019. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ideje már tényleg lépnem...
2019. jún. 24. 14:37
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha a család az első mindkettőtöknek, de ezen nem egymást értitek, akkor nem valami komoly ez a kapcsolat.

Ne menj oda, ahol rossz neked, az kinek jó?

2019. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!