Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ki tud ajánlani Pesten vagy...

Ki tud ajánlani Pesten vagy környékén elfogadható áron olyan idősek otthonát, ahová szülő és 50 éves leszázalékolt lánya együtt lakhatna?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de 2 személy esetén mit tartasz elfogadható árnak?

Csak úgy nagyjából!

Külön lakrészest keresel, vagy 2 személyes szobát?

2018. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan ez szerintem nem az a tipikus kérdés, amit az itteni szedett-vedett, kitudja milyen közösség meg tudna válaszolni (mondom szerintem), főleg, hogy nem ismerjük az anyagi helyzeteteket, amitől rengeteg minden múlik, de én azt csinálnám, hogy kinéznék 8-10 szimpatikus helyet, mindegyiknek írnék első körben egy általános érdeklődő levelet, második körben pedig már csatolnék minden releváns dokumentumot azoknak az intézményeknek, akik érdemben válaszolnak, és a II. körös levélben személyes interjút (találkozót,vagy nem tudom, minek mondják) kérnék, oda vinném az összes releváns dolgot (munkaügyi

dokumentumok - rokkantnyugdíj (tudom, olyan már nincs, de szóval rokkantellátási) papírok... stb.

2018. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nektek mi az elfogadható ár?
2018. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van, oké, a rokkantellátás összegét sejtjük, hogy nem egy magas hatszámjegyű összeg, de a szülő nyugdíjának összege azért nem mindegy...
2018. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Én meg a férjem ide megyünk:

[link]


Nem tudom neked ez elfogadható ár e, nekünk igen.

Árat azért nem írok, mert egyedi elbírálás kérdése, nem egységes, mivel sok mindentől függ.

Nyilván egy 96 évestől kevesebb belépési díjat kérnek, mint az 50 éves lányodtól, aki lehet, hogy még 40-50 évig a lakójuk lesz.

Függ az állapottól is, hogy milyen intenzitású gondozást, vagy mennyi időt igénylő ellátást kell biztosítaniuk számotokra.

Ez nem önkormányzati szociális otthon, tehát a bekerülés is pénzbe kerül, de az egyik legolcsóbb privát lehetőség, amellett, hogy kimagaslóan a legjobb.

2018. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!