Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha testvérek között 30 év...

Ha testvérek között 30 év különbség van, és 50 évesen lesz gyereke a fiatalabbnak, az idősebbnek meg 20 éves volt, akkor 60 év lesz unokatesók között. Ebbe az ütemben ötödunokatestvérek között 180 év is lehet. Mennyi a legnagyobb amit ismeretek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 21:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomban a hatvan évnél nagyobb korkülömbség az unokatestvérek közt elég átlagos.

Dédapámnak három egymást követő feleségétől több mint húsz év alatt nyolc fia szűletett.

Amikor én születtem, már sok unokatestvéremnek felnőtt gyereke volt.

Vicces volt, hogy felnőtt emberek a nagybácsit látták élőben pelenkás babaként sírni. Ezt utóbbit anyám mesélte.


Amúgy a családban nagybácsikat és nagynéniket is, sokszor unokatesónak hívunk.

2020. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és apám a negyvenes éveiben járt, amikor a gyerekei születettek.
2020. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hoppá. Végre valami igazán eltérő.
2020. jún. 16. 18:36
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyám és a nagybátyja ugyanakkor születtek 😊 Az apja a dédi mama első gyereke volt akit 17 évesen szült,anyám nagybátyja meg a negyedik,akit 43 évesen szült.
2020. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott még egy: egyik ismerős családjában van olyan eset, hogy szülőknél lett egy kései gyerek akkor, amikor már volt unoka is a családban. Szóval a nagynéni fiatalabb, mint az unokahúgai/unokaöccsei.
2020. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg unokatesóm van és volt. De egy unokahúgom és egy unokahúgom fiatalabb csak nálam. Egyik apai unokaöcsém, például egy hónappal elöbb született mint én. Ő az egyik unokabátyám fia. Nyolc éves koromban, már volt két diplomás unokahúgom is.
2020. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Rá kellene néznem a családfára. De végig apai-ágon, dédapámék öten voltak fivérek, nagyapám a második fiútól született. Nagyapámnak két tesvére és öt féltestvére volt dédapámtól. Közülük négy idősebb és három fiatalabb. Több mint húsz év alatt született a nyolc fiú. Plusz apám 44 éves volt a születésemkor. Voltak a családban húszon éves szülők. Szóval teljes generációs káosz van apai-ágon a családban.
2020. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De jó hogy ennyi érdekes család van.
2020. júl. 7. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!