Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha sötétebb a bőröm az átlagná...

Ha sötétebb a bőröm az átlagnál, akkor én cigány vagyok?

Figyelt kérdés

A bőröm színe valóban "cigányos", és barna a hajam meg a szemem is, de nem tartom magam cigánynak. A viselkedésem természetesen nem olyan, mint az átlag cigány kultúráé. Általános suliban már sokszor cigányoztak le, viszont ha megkérdezik ez vagyok-e, természetesen nemet mondok, mert nem tartom magam annak. (persze rohadt kellemetlenül érzem magam közben, hiszen szégyellem a sötét bőröm)

Anya világosabb nálam (de valamennyire ő is sötét, de még tök átlagosnak számít szerintem), apa pedig falfehér.



2020. aug. 21. 20:34
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ez nem biztos, hogy jó kategória erre a kérdésre, bocsi. :(
2020. aug. 21. 20:36
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2020. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
85%

Hát, amennyiben nincsenek cigány rokonaid, biztos, hogy nem vagy cigány.

Osztálytársam bőre is sötétebb, folyamatosan mondják neki hogy cigány, amikor nem, mert csak magyar rokonai vannak.

2020. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs roma a csaladodban akkor nem vagy az
2020. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
Ha valóban cigány is lennél az még nem zárja ki azt hogy ne lennél teljes értékű polgár. El kéne felejteni már azt hogy a bőrszín vagy a származás miatt ítélkezünk mások felett....
2020. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%

"természetes menet mondok, mert nem érzem magam annak."

Hát ezt nem érezni kell, hanem tudni. Lehet hogy azért sötétebb a bőröd mert valóban roma vagy. (amivel nincsen semmi gond . :)) Ha pedig tudod, hogy magyar vagy teljes vérig, akkor se kell bánkodni. Egy idővel el fogod fogadni magas és a bőröd. :)

2020. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
Erről a szüleidet kéne megkérdezni. De ha cigány származású is vagy, nem kell szégyellni.
2020. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Ötös! Valóban kellemetlenül érint, de ilyesfajta tanácsokat nem kértem, hiszen a kérdés közel sem ez volt. :) Ráadásul nem szoktam ítélkezni sem, mielőtt valaki félre értené, hogy ezért kérdezem, vagy nem is értem azt a választ... :D
2020. aug. 21. 21:07
 9/37 anonim ***** válasza:
19%
A cigány az egy társadalmi kategória. Azt cigányozzák le, aki züllötten él, és nem tud viselkedni. A normális cigányokkal semmi baj. A kínaiak meg a vietnámiak sokkal jobban különböznek a magyaroktól, mint a cigányok, de mivel szorgalmasak, normálisan viselkednek, senki sem cs_szegeti őket.
2020. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
24%
Addig volt jó amíg nyaraltál, mert egyetlen ilyen kérdés nem került ki a gyakorira, amiket te produkálsz.
2020. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!