Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol találom meg a legtöbb adatot?

Hol találom meg a legtöbb adatot?

Figyelt kérdés

Egy családfát kezdtem el készíteni, és ehhez szeretnék segítséget kérni, azon kívül, hogy menjek be anyakönyveket nézni.

Találtam egy családkönyvet, amibe nagyon sok adatot találtam, de ezen kívül nem találtam másikat, esetleg tudtok segíteni, illetve küldeni akár könyvcímeket, akár oldalakat is, ahonnan még információt nyerek?

[link] ez az amit megtaláltam, és nagyon tetszik


2020. nov. 28. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Familysearch.org

Angol nyelvű oldal, és még nincs fent minden adat, de így is rengeteg dolgot találhatsz meg!

2020. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebookon is vannak amatőr családfakutató csoportok, ott is sokat tudnak segíteni. Általában van a tagok között profi is, akik ezekben a csoportokban igen értékes segítséget tudnak jelenteni. Többféle tematikus csoport van: általános, megyénkénti, DNS alapján is kutatók, településfeldolgozók stb. Ha érdekel valamelyik szólj, megadom a linket, ha tudom (én sem vagyok benne mindegyikben).
2020. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, utolsó :)
2020. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik főbb csoport: [link]

És a másik: [link]


Ezekből eljuthatsz a tematikusokba is vagy ha megírod priviben, hogy melyik érdekel, akkor küldöm a linkjét, ha tudom.

2020. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!