Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kije vagyok én anyukám testvér...

Kije vagyok én anyukám testvérének a férjének?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 08:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Unokahúga/öccse
2021. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha elindulsz fordítva, tehát azt keresed hogy ő ki neked, akkor a Nagynéni melletti ?-be fogsz jutni. Tehát ez nem definiált. Ha azt keresed, hogy te ki vagy neki, akkor fordítva kell menned, és a végén a keresett személynek kell lennie az Én-nek. Vagyis az anyukád testvérének a férje az Én, mellette kell lennie mint házastárs az anyukád testvérének. Ez a képen mint Feleség szerepel. Most akkor meg kellene nézni, hogy ki is a Feleség testvére. Ez már nincs feltüntetve ott a képen. 2 opció lehetséges: vagy nem hívjuk sehogy vagy ő is sógornő (már ha nőből van, ami valószínűleg igaz, ha egyszer férje van). Sógornő eredetileg csak a testvér felesége volt, de mostmár a fordítottára is mondják, tehát a feleség (vagy férj) testévére is. Sógornő gyereke az unokaöcs/unokahúg. Igen, csak hogy ők a testvér gyerekei, és nem a házastárs testvérének a gyerekei. Szóval ha szigorúan vesszük, akkor te neki nem vagy meghatározott hozzátartozója. Nem annyira szigorúan meg unokaöcs/unokahúg.

2021. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. aug. 21. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan amugy ezt nem is tartják, mármint kapcsolatnak.
2021. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyu és a nővére világ életükben szoros kapcsolatban álltak. A nagynéném férjét, mi mindig a nagybátyánknak hívtuk, annyira természetes, hogy meglep, hivatalosan nem hívják így.
2021. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vér szerint nem vagy rokona.
2021. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!