Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van információtok a Családfa...

Van információtok a Családfa kft.-vel kapcsolatosan? Megbízható cég?

Figyelt kérdés
Megkerestek, hogy van egy távoli rokonom a kutatásuk alapján aki örökös nélkül halt meg... talán örökölhetek utána, és sikerdíj ellenében ami az örökség 1/3-a +áfa ők elvégzik helyettem a bizonyítást az állami hivataloknál.

#családfa kft
ápr. 20. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ajjaj! Rosszul kezdődik. Én nem hinnék nekik, még csak nem is válaszolnék.
ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
93%

Az #1-es-nek igaza van, meg az is felettébb furcsa nekem, hogy utoljára 2022-ben írtak pénzügyi beszámolót, illetve, hogy valószínűleg az értékeléseik vásárolt értékelések.


[link]

ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Indulj neki, amennyiben a sikerdíjfizetés az eljárás sikeres befejezése után történik és minden jogilag teljesen tiszta, korrekt, és semmiféle bűncselekmény nincs benne és abszolút z igazságra, a becsületességre és a jogra támaszkodik. És bevonja a Rendőri szerveket is, mert ha valami korrekt módon lett volna a közjegyzői munka során, akkor nem lenne szükség egy másik Kft besegítésére".
ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
*közjegyzői munka során a leszármazott kerestetésénél
ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ahogy olvastam 1991 óta végzik, és kb 500mFt körüli a bevételük

kérdés nem e a megvezetettekből.. tisztának látszik csak kicsit érdekes..

ápr. 20. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

"Megkerestek, hogy van egy távoli rokonom a kutatásuk alapján aki örökös nélkül halt meg... talán örökölhetek utána"


Ennek nigériai csalás az eredeti neve, mivel eleinte - pár évtizeddel ezelőtt - olyan e-mailt küldtek véletlenszerűen bárkinek, hogy Nigériában meghalt egy dúsgazdag ember, és micsoda véletlen, pont az e-mail címzettjét jelölte meg egyetlen örököseként. Aztán aki válaszolt erre, az kapta a további e-maileket, adatokat kértek tőle, stb (kicsit sem volt gyanús, hogy a gazdag nagybácsi a nevét se hagyta meg az örökösének), a végén pedig jött, hogy hűha, már majdnem minden kész, csak még X dollárt utaljon a banki költségekre a delikvens, egy megadott számlaszámra. Aki utalt, soha többé nem hallott róluk, meg a pénzéről se.


Utána ezt cifrázták, hongkongi nagybácsi, Irakban szolgáló amerikai katona, stb. A lényeg mindig az volt, hogy pár e-mail után jön a bankszámlaszám, ahová ELŐRE kell pénzt utalni, persze csak a "költségekre".


A Családfa Kft. oldalán a köszönőlevelek röhejesen átlátszóak, mintha egy viktoriánus regényből másolták volna ki őket. Ja, az adatvédelmi törvény meg gondolom smafu.

ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

Elsőre tényleg furának hangzik az ügy, de simán lehet, hogy teljesen legit. Redditen kielemezték, a belinkelt HVG cikk is jó.


[link]

ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Majd kaonak az örökségbol x szazalékot. Előre semmit.
ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
28%
Teljesen legit, van csomó cikk, interjú stb. is velük, plusz a céginfó is elég meggyőző. Engem is megkerestek, csak ezért tudom, előtte sose hallottam róluk, de minden korrektül lezajlott, egy forintot nem kellett semmiért fizetnem előre.
ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

mennyire lepontozták azokat akik próbáltak egy kicsit pozitívan hozzá állni a dologhoz... :) megmosolyogtató milyen alacsony szint ez az oldal, köztük én is mert nyilván itt kérdezem és várok komoly válaszokat...

nos a következő van.. ez egy szerződés, melynek hagyaték megszerzése esetén van sikerdíja.. nem is kevés 1/3 rész! ami még ha csak egy szaros lakás is 20 m-ér akkor kb 6.9 mFt + áfa + illetékek ugye...tehát nem olcsó a dolog... nem nigériai rokonról van szó.. hanem a szülők unokatestvéreiről/testvéreiről .. feketén fehéren levezethető levéltárból szerzett anyakönyvi kivonatok és ügyvéd által indított eljárásokról mert örökös híján a magyar államé lett a lééé..

ápr. 26. 06:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!