Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehetséges, hogy egy magyar...

Lehetséges, hogy egy magyar emberben semennyi cigány vér ne legyen? Igaz, hogy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy az ősei soha ne keveredtek volna cigányokkal? Itt írták, hogy lehetetlen, mert minden emberben van egy pici cigány vér is.

2022. ápr. 2. 02:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk egy japánban vagy hasonlóban azért szerintem nem sok esélye van. Vagy pl ausztrália környéken élőben. Megvannak ezek az embercsoportok vagy miként írják pontosan, hogy melyik miként haladt.


De pl ott vannak az amerikai indiánok is, míg fel nem fedezték amerikát elég esélytelen volt bármilyen ekveredés az ott élők számára.

2022. ápr. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
És élhet olyan magyar ember, akibe nincs semennyi cigány vér sem?
2022. ápr. 2. 03:39
 3/71 anonim ***** válasza:
29%

Full leszrom, de komolyan.


Ha van van, és?

2022. ápr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, én olyan fehér bőrű vagyok, hogy vadásznom kell az alapozókra :D még a legvilágosabb is sötét a bőrszínemhez, és sokszor megkapom, hogy falfehér vagyok, menjek már ki a napra. DE! Még így is tudom, hogy valahol apai ágon 5-6 generációnyira volt cigány a családba :D
2022. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
84%
Baromság, ha ez így működne, akkor a Földön csak egy féle rassz élne, mert mindenki keveredne mindenkivel. A valóságban nyilván nem így van. Szóval nemhogy lehetséges, de a nagy számok törvénye alapján biztos, hogy van.
2022. ápr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem lehetséges. Én mondjuk nem tudom elképzelni hogy lenne cigány felmenőm. Mindenki rasszista a családomban. A nagyszüleim falusiak, az ő szüleik is azok voltak, gondolom nekik a szüleik is és így tovább. Voltak idők mikor külön részén, cigánysoron laktak a cigányok. Nem vegyültek velük. Nem hiszem, hogy összejártak volna dugni. A félvér gyereket meg hova tették volna? Szégyen lett volna az egész családnak.
2022. ápr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt nem vagy nem csak a ciganyokra kivetitve hallottam. Tehát, hogy nincs vagy alig van olyan magyar ember akinek nincs más nemzetiségű felmenoje. Sváb, zsidó, szlovák, horvát, cigány stb.
2022. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
73%
Régen nem keveredtek a magyarok a cigányokkal. Ha véletlen előfordult, azt a magyarok kiközösítették. Az én családomban és a férjemében biztos nincs. 1500- as évekig visszamenően.
2022. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
65%

Az бašźna be. :D

Amúgy most készülök a myheritage tesztelésre, mert a származásom engem is nagyon foglalkoztat. Annyit tudok biztosan, hogy germán őseim vannak.

2022. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
65%

"Az én családomban és a férjemében biztos nincs. 1500- as évekig visszamenően."

Tehát simán lehet, hogy van: az 1500-as évek előtt.

2022. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!